Цьогоріч виповнюється 10-та річниця російсько-української війни

20.02.2024 12:00

До 10-річчя трагічної дати вшанувати пам'ять полеглих Героїв на Центральному кладовищі Покровська зібрались керівники структурних підрозділів Покровської МВА, які поклали квіти до меморіального знаку на Алеї Слави.

20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Тоді були вперше зафіксовані перетини державного кордону України збройними силами рф через Керченську протоку.

У кінці лютого 2014 року керівництво росії скористалося тимчасовим вакуумом влади в Україні, деморалізацією силовиків і розпочало захоплення територій нашої держави. Тоді Збройні сили України, підкріплені добровольцями, зупинили просування окупації, звільнили від загарбників частину захоплених територій і до 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни точилися на сході нашої країни.

Національно-визвольне повстання, яким була Революція гідності, перейшло в національно-визвольну війну, яка триває вже 10 років.

Від 2014 року Україна веде справедливу війну за збереження незалежності, права вільного європейського та євроатлантичного вибору, за свій суверенітет і територіальну цілісність.

Ми збережемо пам’ять про подвиг наших хоробрих хлопців та дівчат, які поклали життя у битві з російським агресором, і помстимося ворогу за кожен злочин.

Україна переможе!