• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До Покровської громади надійшла чергова партія віконних конструкцій від Global Empowerment Mission

eye

103

17.02.2024 16:13

Новини громад

img

У рамках співпраці з GEM для відновлення пошкодженого житла сьогодні гуманітарний штаб Покровської МВА отримав 151 віконну конструкцію.

Вікна отримають мешканці будинків м-ну «Сонячний», вул. Поштова, Залізнична, Колосова та Кальміуська, які було пошкоджено внаслідок російських атак та які лишали заявки на контактний центр. Крім того, передбачається заміна віконних конструкцій в одному з навчальних закладів міста.

«Ми вдячні нашим партнерам та вже давнім друзям Покровської громади - представникам організації GEM за всебічну підтримку мешканців в цей нелегкий період. Вікна якісні, трикамерні, які добре ізолюють житлові приміщення від холоду та зовнішнього шуму»,- зауважив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Нагадуємо, що заміна вікон відбувається у рамках віконної програми, яка створена американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF).

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію