До Покровської громади надійшла чергова партія віконних конструкцій від Global Empowerment Mission

17.02.2024 16:13

У рамках співпраці з GEM для відновлення пошкодженого житла сьогодні гуманітарний штаб Покровської МВА отримав 151 віконну конструкцію.

Вікна отримають мешканці будинків м-ну «Сонячний», вул. Поштова, Залізнична, Колосова та Кальміуська, які було пошкоджено внаслідок російських атак та які лишали заявки на контактний центр. Крім того, передбачається заміна віконних конструкцій в одному з навчальних закладів міста.

«Ми вдячні нашим партнерам та вже давнім друзям Покровської громади - представникам організації GEM за всебічну підтримку мешканців в цей нелегкий період. Вікна якісні, трикамерні, які добре ізолюють житлові приміщення від холоду та зовнішнього шуму»,- зауважив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Нагадуємо, що заміна вікон відбувається у рамках віконної програми, яка створена американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF).