• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Соціальний захист та підтримка населення: відбулась відеозустріч з гуманітарною організацією Doctors of the Worlds

eye

174

17.02.2024 12:00

Громада 1

img

Заступниці начальника Покровської МВА Наталія Іваньо та Маргарита Ідрісова в режимі онлайн поспілкувались з представниками міжнародної гуманітарної організації "Лікарі Світу (Doctors of the Worlds)". 

До розмови доєднався керівник гуманітарного штабу Дмитро Єрмолович та працівники покровського територіального центру.

У ході відеозустрічі було обговорено питання медичного забезпечення населення, а також мешканців громади соціальною та психологічною допомогою. Були окреслені  вразливі групи громадян, серед яких люди з інвалідністю, пенсіонери, діти, вагітні жінки, постраждалі від збройної агресії громадяни, також визначено їх потреби.

Соцпрацівники презентували та поділились з членами гуманітарної організації успішним досвідом впровадження підтримки фізичного та ментального здоров’я покровчан, а також напрацюваннями, до втілення яких необхідна залученість благодійників та донорів.

На завершення обговорення були намічені шляхи співпраці між Покровською МВА та організацією, що дасть змогу відкрити нові можливості для поліпшення життєзабезпечення всіх мешканців Покровської громади.

«Наші пріоритети залишаються незмінними: це соціальний захист і підтримка людей. Важливо дивитися не лише в сьогодення, а формувати наше майбутнє, в якому завтра житимемо ми, наші діти, батьки, знайомі, ті, хто досяг успіху, й ті, хто опинився у складних життєвих обставинах. Покровська МВА продовжує працювати над тим, щоб кожна людина почувалася гідно, у безпеці, була інтегрованою в суспільство, реалізувала себе. Дякуємо всім міжнародним гуманітарним організаціям за те, що допомагаєте нам у цьому», — зазначила Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Ворог продовжує терор мирного населення

Сьогодні о 15.10 Покровськ знову опинився під обстрілом: ворог поцілив в об?єкт соціальної інфраструктури, навколо якого знаходиться житлова забудова.

eye

44

Громада 1

17 липня 2024 16:50

БФ "Янголи спасіння" продовжують допомагати долати наслідки обстрілів

Попри безперервні обстріли Донецької області, які ворог веде переважно по житловим кварталам населених пунктів, не зневірюються ані самі люди, ані ті, хто їм щиро прагне допомогти.

eye

60

Громада 1

17 липня 2024 15:15

Благодійники на варті: непродовольчі товари, правова підтримка та надія для постраждалих від обстрілів у Покровську

Вчора Покровськ знову зазнав обстрілів з боку окупантів, що призвело до пошкоджень житлових будинків. Благодійні організації не гаючи часу мобілізувалися, щоб допомогти мешканцям, які опинилися у скруті.

eye

42

Громада 1

17 липня 2024 13:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію