• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Соціальний захист та підтримка населення: відбулась відеозустріч з гуманітарною організацією Doctors of the Worlds

eye

91

17.02.2024 12:00

Громада 1

img

Заступниці начальника Покровської МВА Наталія Іваньо та Маргарита Ідрісова в режимі онлайн поспілкувались з представниками міжнародної гуманітарної організації "Лікарі Світу (Doctors of the Worlds)". 

До розмови доєднався керівник гуманітарного штабу Дмитро Єрмолович та працівники покровського територіального центру.

У ході відеозустрічі було обговорено питання медичного забезпечення населення, а також мешканців громади соціальною та психологічною допомогою. Були окреслені  вразливі групи громадян, серед яких люди з інвалідністю, пенсіонери, діти, вагітні жінки, постраждалі від збройної агресії громадяни, також визначено їх потреби.

Соцпрацівники презентували та поділились з членами гуманітарної організації успішним досвідом впровадження підтримки фізичного та ментального здоров’я покровчан, а також напрацюваннями, до втілення яких необхідна залученість благодійників та донорів.

На завершення обговорення були намічені шляхи співпраці між Покровською МВА та організацією, що дасть змогу відкрити нові можливості для поліпшення життєзабезпечення всіх мешканців Покровської громади.

«Наші пріоритети залишаються незмінними: це соціальний захист і підтримка людей. Важливо дивитися не лише в сьогодення, а формувати наше майбутнє, в якому завтра житимемо ми, наші діти, батьки, знайомі, ті, хто досяг успіху, й ті, хто опинився у складних життєвих обставинах. Покровська МВА продовжує працювати над тим, щоб кожна людина почувалася гідно, у безпеці, була інтегрованою в суспільство, реалізувала себе. Дякуємо всім міжнародним гуманітарним організаціям за те, що допомагаєте нам у цьому», — зазначила Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

31

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію