• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ГРВІ та Covid-19: що робити, щоб вберегтися

eye

74

16.02.2024 14:53

Громада 1

img

Людина стає більш вразливою до збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій у разі зниження імунітету. Цьому сприяють не лише низька температура повітря, а й стрес, втома, неякісний сон, недостатньо збалансоване харчування, некомфортні умови в приміщеннях.

Станом на сьогодні у Покровській громаді ситуація стабільна. За словами медичної директорки ЦПМСД Олени Пономаренко, цьогорічні показники не перевищують сезонних коливань. Однак, необхідно уважніше поставитися до свого здоров’я у зимово-весняний сезон, аби уникнути вірусних захворювань.

«Щоденно до Центру первинної санітарно-медичної допомоги в середньому з ознаками ГРВІ звертаються 400 мешканців Покровська та громади. Минулого тижня діагноз було підтверджено у 150 осіб, цього тижня – у 90 осіб. Ці пацієнти знаходяться на амбулаторному лікуванні. Разом з цим щотижня фіксуємо 2-3 випадки захворюваності на Covid-19», – розповіла Олена Пономаренко.

Щоб запобігти захворюванню, лікарі рекомендують дотримуватися певних правил:
- уникати скупчень людей — аби зменшити вірогідність контактів із хворими;
- користуватися одноразовими масками за необхідності — щоб захистити себе чи оточуючих від зараження;
- регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання — як у домашніх, так і в робочих приміщеннях, щоб не залишати навколо себе живі віруси й бактерії, що можуть залишатися активними впродовж годин після перебування у приміщенні хворої людини;
- повноцінно харчуватися, висипатися та уникати перевтоми — для підвищення опірної здатності організму. Це підвищить шанси запобігти як зараженню, так і тяжким формам хвороби та її ускладненням;
- дотримуватися правил особистої гігієни — частіше мити руки, перебуваючи у місцях великого скупчення народу, користуватися вологими антисептичними серветками та спреями, намагатися використовувати одноразові паперові рушники.

Одним з важливих профілактичних заходів є вітамінотерапія, розпочинати яку можна лише після консультації з лікарем. Нагадаємо, станом на сьогодні у Центрі первинної санітарно-медичної допомоги м. Покровськ прийом пацієнтів здійснюють 24 лікарі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

Чисте довкілля: на толоку вийшли мешканці Шевченківського старостинського округу

Вчора, 11 квітня, у Шевченківському старостинському окрузі Покровської громади відбулася толока, до якої доєдналися активні місцеві мешканці та представники старостату.

eye

29

Громада 1

12 квітня 2024 10:00

Добробут мешканців старостинських округів: відбулася робоча нарада старост Покровської ТГ

Сьогодні, 11 квітня, під головуванням начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач відбулась робоча нарада зі старостами Покровської громади.

eye

36

Громада 1

11 квітня 2024 17:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію