• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську тривають роботи з ремонту світлофорів та дорожніх знаків

eye

118

16.02.2024 12:40

Новини громад

img

Покровська МВА дбає про безпеку та комфорт мешканців громади. Для цього акумульовано сили всіх підприємств та установ міста.

Однією з важливих складових безпеки громадян є облаштування та підтримка у належному стані проїзних частин, якими щодня користуються як водії, так і пішоходи. Розв'язанням цього питання займаються комунальні підприємства міста.

Так, працівники відділу транспорту Покровської міської ради спільно з КП «Покровськ Авто» за останній місяць відремонтували 16 пошкоджених знаків дорожнього руху, розташованих у різних частинах міста. Також було виконано ремонт 2 світлофорних об’єктів на вул.Захисників України (район пров.Новомосковський та вул.Привольна) та ремонт з гарантійною заміною комплектувальних частин від виробника світлофорного об’єкта на перехресті вул.Центральної та Пушкіна.

Переважна більшість випадків пошкоджень знаків ПДР фіксуються після дорожньо-транспортних пригод. Втім, за словами в.о. начальника відділу транспорту Артема Колосова, є випадки крадіжок та вандалізму зі сторони містян.

«Дорожні знаки мають бути встановлені у відповідному місці. Це допоможе уникнути аварій та травматизації учасників дорожнього руху. Ще однією із запорук безпечного руху на дорозі є справність світлофорів. Особливо це стосується доріг з інтенсивним потоком автомобілів. Своєю чергою комунальники продовжуватимуть робити все можливе аби убезпечити мешканців та гостей Покровська», – зауважив Артем Колосов.

Якщо ви стали свідком крадіжок чи пошкоджень технічних засобів організації дорожнього руху на автодорогах громади, що може загрожувати безперервному та безпечному руху транспорту, просимо вас невідкладно інформувати транспортний відділ Покровської міської ради та правоохоронців для оперативного реагування.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію