• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Домогосподарства Срібненського старостинського округу отримали гуманітарну допомогу

eye

85

16.02.2024 12:05

Новини громад

img

Покровська МВА продовжує співпрацю з донорами у напрямку вирішення потреб мешканців громади. Днями від Міжнародного комітету порятунку (IRC) надійшов гуманітарний вантаж у вигляді наборів особистої гігієни. 

Кожен з них складається із вологих серветок, зубних щіток та пасти, мийних засобів, туалетного паперу, антисептиків та гребінців. 

Видачу проводять представники міжнародної організації, які працюють у старостинському окрузі спільно зі старостою та квартальними. 

«Загалом допомога розрахована на 439 домогосподарств, більша частина з яких її вже отримала. Набори складаються із товарів першої необхідності, на які завжди є попит серед населення. Дякуємо представникам IRC за підтримку та співпрацю», - зазначила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач. 

Слід зауважити, що команда швидкого реагування IRC з початку поточного року активно співпрацює з Покровською МВА, надаючи фінансову допомогу та медичні послуги людям, які живуть у важких умовах вздовж лінії зіткнення.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію