• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вбережіть себе та дітей: покровчанам наголошують на обов'язковій евакуації

eye

143

15.02.2024 18:55

Громада 1

img

Покровська МВА вживає заходи задля забезпечення ефективної евакуації та допомоги жителям Покровська та старостинських округів у переміщенні до більш безпечних регіонів. Серед цивільного населення постійно проводяться інформаційно-роз'яснювальні роботи щодо необхідності евакуації. 

Особлива увага приділяється багатодітним родинам, сім'ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Спеціалісти служби у справах дітей міської ради спільно зі співробітниками сектору ювенальної превенції Покровського РУП та фахівцями Центру соціальних служб здійснюють візити до таких сімей.

Батькам та опікунам надається інформація про проведення обов'язкової евакуації за межі Донецької області до більш безпечних регіонів, згідно з чинним законодавством України про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов'язків.

"російські військові ні на день не припиняють обстріли цивільного населення з усього наявного озброєння. Мало не щодня гинуть та травмуються люди. У таких умовах діти постійно наражаються на небезпеку, навчаються дистанційно, не можуть нормально спілкуватися з однолітками та позбавлені будь-яких розваг. Маленькі українці заслуговують на щасливе дитинство та розвиток, адже в їхніх руках майбутнє нашої держави. Вкотре закликаємо батьків не нехтувати життям та здоров’ям дітей і евакуюватися з-під обстрілів!" - зауважила начальниця покровської служби у справах дітей Оксана Діма.

Дорослому населенню пояснюють, що за умови виїзду до безпечніших регіонів їм нададуть прихисток, допоможуть в оформленні спеціальних виплат, отриманні гуманітарної допомоги, облаштуванні побуту та забезпечать психологічною підтримкою.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

31

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію