• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді діє моніторингова місія ООН з прав людини

eye

140

15.02.2024 18:32

Громада 1

img

Агенції ООН пліч-о-пліч співпрацюють з Покровською МВА задля життєзабезпечення мешканців громади. Організація одна з перших простягнула руку допомоги та передала місцевим жителям, які постраждали внаслідок збройної агресії рф, фінансову підтримку та гуманітарну допомогу у вигляді харчових продуктів, засобів гігієни, будівельних матеріалів тощо.

Торік після масованої ворожої атаки на центральну частину Покровська координаторка системи ООН в Україні, гуманітарна координаторка Деніз Браун особисто прибула на місце надзвичайної події. Відтоді комунікація з представниками організації є налагодженою, а співпраця – плідною.

15 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своєю заступницею Наталією Іваньо вчергове зустрілися з членами моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

У ході зустрічі було обговорено поточну гуманітарну ситуацію у громаді. Зокрема, представники ООН здійснили моніторинг щодо випадків порушення прав людей та гуманітарного права та ознайомились з причиненими війною наслідками.

“Час поланувати відновлення громади вже зараз. Ми робимо це разом з небайдужими людьми. Дякуємо ООН з прав людини в Україні за всебічну підтримку Покровської громади. Спільні прагнення забезпечують розвиток та відродження нашої держави. Сподіваємось за подальшу співпрацю. Разом до перемоги!» - зазначив Сергій Добряк.

Він додав, що представники різних міжнародних організацій та окремих країн відвідують Покровську громаду та мають змогу безпосередньо бачити результати російської збройної агресії, ознайомлюючи світову спільноту з побаченим на власні очі та почутим від людей, які постраждали.

Своєю чергою члени моніторингової місії ООН повідомили про готовність до подальшої взаємодії у сфері дотримання прав людини і гуманітарного права.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

31

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію