• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці старостинських округів громади отримали паливні брикети

eye

75

15.02.2024 11:06

Новини громад

img

За сприяння ГО «Аваліст» спільно з «Care Ukraine» триває робота із забезпечення жителів Покровської громади брикетами для опалення приватних домогосподарств. 

У рамках проєкту «Швидке реагування на сході та півдні України» Допомогу у вигляді брикетів отримали родини з дітьми, які фактично мешкають на території старостинських округів у будинках з пічним опаленням. 

Списки отримувачів палива склали спеціалісти Управління соціального захисту населення сумісно з Управлінням по роботі з територіями, а ось доставку та видачу брикетів здійснили адресно представники гуманітарних місій.

Кожне домогосподарство-заявник отримало по 2 тонни палива. Усього допомогу надано 375 родинам. 

«Через близькість до лінії фронту та агресію з боку окупантів багато мешканців населених пунктів Покровської громади виїхали в безпечніші регіони України та за її межі. Але є й такі, хто з певних причин відмовляється від евакуації. Виживати в скрутних умовах їм допомагає Покровська МВА разом із соціальними працівниками, благодійними організаціями та гуманітарними місіями. Велика вдячність всім, хто не залишається байдужим до людей», — зазначила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію