Члени Громадської ради продовжують активно допомагати медичним закладам громади

15.02.2024 09:30

Днями зусиллями представника Ради Віктора Поліщука гуманітарний вантаж було доставлено до КНП "Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування", Перинатального центру ІІ рівня Покровської міської ради Донецької області та міського наркологічного диспансеру.

Зокрема, до медичних закладів передано медичні халати та комбінезони, інвалідні візочки, ходунки, медичні маски, дезінфекційні засоби, антисептичні гелі, шприци та медпрепарати.

«Ми продовжуємо допомагати медичним закладам Покровської громади. Сьогодні не усі лікарні мають змогу забезпечити себе усім необхідним, а тому долучаємося до цього процесу. Сподіваємось, що надані засоби підвищать рівень медичних послуг, а також полегшать роботу лікарів, які працюють в дуже інтенсивному режимі», — зауважив Віктор Поліщук.

Велика дяка активним громадським діячам, які віддають свій особистий час та сили на підтримку Покровської громади.