ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНА ТРУДОВА МІГРАЦІЯ

22.10.2018 20:51

Центр зайнятості

5 червня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість». У заході прийняло участь 8 осіб, які перебувають на обліку у Покровському міському міському центрі зайнятості.

Під час заходу безробітні були проінформовані стосовно високої ймовірності стати жертвами торгівлі людьми у випадку не офіційного працевлаштування за межами України та про мінімізацію таких ризиків шляхом користування послугами лише тих суб’єктів підприємницької діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики.

«Небезпека „тіньової” зайнятості, як і „тіньової” заробітної плати, полягає не стільки в тому, що бюджет недоотримує кошти у вигляді несплачених податків та відрахувань до Пенсійного фонду, а й у тому, що громадяни ризикують в першому випадку втратити право на пенсію, а в другому – її частину, оскільки при її обчисленні враховується розмір зарплати», - наголосила провідний юрисконсульт Покровського МЦЗ Ольга Божко.

З метою попередження випадків нелегальної зайнятості та торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон, служба зайнятості регулярно проводе профінформаційні семінари.