• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону

eye

87

14.02.2024 18:23

Громада 1

img

До Міжнародного дня дарування книги в одному з укриттів Покровська відбувся захід, який організувало Управління культури та туризму Донецької облдержадміністрації спільно з відділом культури Покровської МВА.

У заході взяли участь представники 22 громад Донецької області – заступники керівників і начальники відділів культури, а також директори бібліотек. Під час зустрічі, у змішаному форматі, було презентовано успішні практики розвитку публічних бібліотек, обговорено проблеми, з якими доводиться стикатися працівникам публічної сфери та спільні кроки для їх вирішення. 

Начальниця управління культури і туризму ДонОДА Вікторія Точена підкреслила, що Покровська центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка станом на сьогодні є справжнім осередком культурної та просвітницької роботи. 

«Покровська громада є яскравим прикладом розвитку бібліотечної системи. Саме бібліотека ім. Т.Г.Шевченка показує, яким має бути сучасний простір, що об’єднує за інтересами дітей, молодь і дорослих. Дякуємо за плідну та довготривалу співпрацю», - зазначила Вікторія Точена.

За часи війни Покровська бібліотека перетворилася на головний книжковий хаб для громад Донеччини. Покровські бібліотекарі вже посортували книги для 22 громад Донеччини. Вже сьогодні 69 бібліотек отримають нові літературні скарби від управління культури і туризму ДонОДА.

«Бібліотека сьогодні відіграє особливу роль, бо вона є не тільки місцем для зберігання книг, але й єдиним інформаційним джерелом, оазами для знань, обізнаності та усілякої підтримки мешканців наших громад у ці важкі для всіх нас часи. Нехай кожна книга, яка сьогодні «поїде» до свого читача, стане кроком до розуміння, підтримки та розвитку читання у Донецькій області. Дякуємо за підтримку у розвитку просвітницької та культурної діяльності, яка навійть у такий нелегкий час є важливою для збереження нашої національної ідентичності», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Між бібліотеками Покровської громади буде розподілено 556 примірників різножанрової літератури. 

«Це важливо, бо кожна книга, передана до бібліотеки, - це вікно в світ нових знань та незабутніх читацьких пригод. Сучасна українська література – це наша культурна спадщина, яку ми розділяємо та примножуємо разом», - зауважила директорка Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка Кристина Тумасова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

31

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію