• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону

eye

178

14.02.2024 18:23

Громада 1

img

До Міжнародного дня дарування книги в одному з укриттів Покровська відбувся захід, який організувало Управління культури та туризму Донецької облдержадміністрації спільно з відділом культури Покровської МВА.

У заході взяли участь представники 22 громад Донецької області – заступники керівників і начальники відділів культури, а також директори бібліотек. Під час зустрічі, у змішаному форматі, було презентовано успішні практики розвитку публічних бібліотек, обговорено проблеми, з якими доводиться стикатися працівникам публічної сфери та спільні кроки для їх вирішення. 

Начальниця управління культури і туризму ДонОДА Вікторія Точена підкреслила, що Покровська центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка станом на сьогодні є справжнім осередком культурної та просвітницької роботи. 

«Покровська громада є яскравим прикладом розвитку бібліотечної системи. Саме бібліотека ім. Т.Г.Шевченка показує, яким має бути сучасний простір, що об’єднує за інтересами дітей, молодь і дорослих. Дякуємо за плідну та довготривалу співпрацю», - зазначила Вікторія Точена.

За часи війни Покровська бібліотека перетворилася на головний книжковий хаб для громад Донеччини. Покровські бібліотекарі вже посортували книги для 22 громад Донеччини. Вже сьогодні 69 бібліотек отримають нові літературні скарби від управління культури і туризму ДонОДА.

«Бібліотека сьогодні відіграє особливу роль, бо вона є не тільки місцем для зберігання книг, але й єдиним інформаційним джерелом, оазами для знань, обізнаності та усілякої підтримки мешканців наших громад у ці важкі для всіх нас часи. Нехай кожна книга, яка сьогодні «поїде» до свого читача, стане кроком до розуміння, підтримки та розвитку читання у Донецькій області. Дякуємо за підтримку у розвитку просвітницької та культурної діяльності, яка навійть у такий нелегкий час є важливою для збереження нашої національної ідентичності», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Між бібліотеками Покровської громади буде розподілено 556 примірників різножанрової літератури. 

«Це важливо, бо кожна книга, передана до бібліотеки, - це вікно в світ нових знань та незабутніх читацьких пригод. Сучасна українська література – це наша культурна спадщина, яку ми розділяємо та примножуємо разом», - зауважила директорка Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка Кристина Тумасова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Ворог продовжує терор мирного населення

Сьогодні о 15.10 Покровськ знову опинився під обстрілом: ворог поцілив в об?єкт соціальної інфраструктури, навколо якого знаходиться житлова забудова.

eye

44

Громада 1

17 липня 2024 16:50

БФ "Янголи спасіння" продовжують допомагати долати наслідки обстрілів

Попри безперервні обстріли Донецької області, які ворог веде переважно по житловим кварталам населених пунктів, не зневірюються ані самі люди, ані ті, хто їм щиро прагне допомогти.

eye

60

Громада 1

17 липня 2024 15:15

Благодійники на варті: непродовольчі товари, правова підтримка та надія для постраждалих від обстрілів у Покровську

Вчора Покровськ знову зазнав обстрілів з боку окупантів, що призвело до пошкоджень житлових будинків. Благодійні організації не гаючи часу мобілізувалися, щоб допомогти мешканцям, які опинилися у скруті.

eye

43

Громада 1

17 липня 2024 13:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію