У громаді триває облаштування зупинкових павільйонів

14.02.2024 15:33

Для зручності пасажирів та у рамках благоустрою громади фахівці КП «ПокровськАвто» продовжують роботи з утримання дорожньо-транспортної інфраструктури.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, сьогодні через регулярні ворожі обстріли потребують ремонту та відновлення як приватні будинки, так і будівлі комунальної власності. Тож комунальні служби міста не залишають поза увагою жоден об'єкт.

Один з таких – зупинковий павільйон по вул. Сєверна, що у районі Динасового заводу. Через ворожі обстріли, від яких досить часто потерпає ця частина міста, зупинка була пошкоджена.

Силами працівників КП «ПокровськАвто» наразі вона придатна для користування: відновлено дах, сторони забиті USB-плитами. Відтепер пасажирам, навіть в негоду буде набагато комфортніше очікувати громадський транспорт.

Загалом лише за останній місяць було відремонтовано 8 зупиночних павільйонів.