• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У громаді триває облаштування зупинкових павільйонів

eye

63

14.02.2024 15:33

Новини громад

img

Для зручності пасажирів та у рамках благоустрою громади фахівці КП «ПокровськАвто» продовжують роботи з утримання дорожньо-транспортної інфраструктури.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, сьогодні через регулярні ворожі обстріли потребують ремонту та відновлення як приватні будинки, так і будівлі комунальної власності. Тож комунальні служби міста не залишають поза увагою жоден об'єкт. 

Один з таких – зупинковий павільйон по вул. Сєверна, що у районі Динасового заводу. Через ворожі обстріли, від яких досить часто потерпає ця частина міста, зупинка була пошкоджена.

 Силами працівників КП «ПокровськАвто» наразі вона придатна для користування: відновлено дах, сторони забиті USB-плитами. Відтепер пасажирам, навіть в негоду буде набагато комфортніше очікувати громадський транспорт.

Загалом лише за останній місяць було відремонтовано 8 зупиночних павільйонів. 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію