Від БФ «Крапка відліку» покровчани отримали харчові продукти

13.02.2024 16:44

Сьогодні команда фонду привезла покровчанам, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів, продуктові набори.

Доставила гуманітарну допомогу до громади військовий капелан Юлія Сокол, яка є давнім другом Покровської МВА.

Всього було видано 180 наборів, кожен з яких містить цукор, чай, олію, тушонку, борошно, макаронні вироби, крупи.  Крім того, від пекарні Олега Ткаченка «Татків хліб» у набір увійшли хлібобулочні вироби.

Також покровчанам допомогли з ліками для екстреної медичної допомоги, що мають міститись ледь не у кожній домашній аптечці. А от, родинам, які виховують немовлят було передано підгузки.

«Вкотре мешканці Покровської громади отримали важливу, особливо в такий нелегкий для всієї країни час, допомогу. Щиро дякуємо нашим надійним партнерам, благодійному фонду «Крапка відліку» та особисто Юлії Сокол за співпрацю та підтримку. Разом до перемоги!», - зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.