• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській бібліотеці з’явилась «валізка з книжками» для дітей

eye

198

12.02.2024 16:20

Громада 1

img

Центральна міська бібліотека ім. Т.Г.Шевченка взяла участь в українсько-німецькому проєкті «Валізка з книжками» та отримала партію з дитячими книжками.

Примітно, що цьогоріч бібліотеки України було визначено просторами психосоціальної підтримки. Тож, за словами директорки бібліотеки Кристини Тумасової, книжки стануть  вагомою допомогою в розвантаженні психологічного стану маленьких відвідувачів та їх батьків.

«Валізка наповнена яскравими, ілюстрованими книжками. Більшість з них психологічної тематики, за допомогою яких діти зможуть навчитися керувати своїми емоціями та настроєм. Окрім 22-х дитячих книжок українських та закордонних авторів, експерти у сфері дитячої літератури до валізки поклали дидактичні ігри, розмальовки, наліпки та набори для творчих завдань», – розповіла Кристина Тумасова. 

Нагадаємо, проєкт «Валізка з книжками» було засновано у 2024 році інститутом Гете в Україні разом з Німецькою Українською асоціацією та Українським інститутом книги. На меті – забезпечити переселенців з України в інших країнах книгами іноземних авторів, перекладених українською. У 2023 році було вирішено подарувати валізки й українським бібліотекам.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Ворог продовжує терор мирного населення

Сьогодні о 15.10 Покровськ знову опинився під обстрілом: ворог поцілив в об?єкт соціальної інфраструктури, навколо якого знаходиться житлова забудова.

eye

44

Громада 1

17 липня 2024 16:50

БФ "Янголи спасіння" продовжують допомагати долати наслідки обстрілів

Попри безперервні обстріли Донецької області, які ворог веде переважно по житловим кварталам населених пунктів, не зневірюються ані самі люди, ані ті, хто їм щиро прагне допомогти.

eye

60

Громада 1

17 липня 2024 15:15

Благодійники на варті: непродовольчі товари, правова підтримка та надія для постраждалих від обстрілів у Покровську

Вчора Покровськ знову зазнав обстрілів з боку окупантів, що призвело до пошкоджень житлових будинків. Благодійні організації не гаючи часу мобілізувалися, щоб допомогти мешканцям, які опинилися у скруті.

eye

43

Громада 1

17 липня 2024 13:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію