• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській бібліотеці з’явилась «валізка з книжками» для дітей

eye

57

12.02.2024 16:20

Громада 1

img

Центральна міська бібліотека ім. Т.Г.Шевченка взяла участь в українсько-німецькому проєкті «Валізка з книжками» та отримала партію з дитячими книжками.

Примітно, що цьогоріч бібліотеки України було визначено просторами психосоціальної підтримки. Тож, за словами директорки бібліотеки Кристини Тумасової, книжки стануть  вагомою допомогою в розвантаженні психологічного стану маленьких відвідувачів та їх батьків.

«Валізка наповнена яскравими, ілюстрованими книжками. Більшість з них психологічної тематики, за допомогою яких діти зможуть навчитися керувати своїми емоціями та настроєм. Окрім 22-х дитячих книжок українських та закордонних авторів, експерти у сфері дитячої літератури до валізки поклали дидактичні ігри, розмальовки, наліпки та набори для творчих завдань», – розповіла Кристина Тумасова. 

Нагадаємо, проєкт «Валізка з книжками» було засновано у 2024 році інститутом Гете в Україні разом з Німецькою Українською асоціацією та Українським інститутом книги. На меті – забезпечити переселенців з України в інших країнах книгами іноземних авторів, перекладених українською. У 2023 році було вирішено подарувати валізки й українським бібліотекам.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

53

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У найвіддаленіших куточках громади працює пересувна мінілікарня

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді.

eye

57

Громада 1

23 лютого 2024 12:44

У Покровську продовжують обрізати та видаляти аварійні дерева за заявками містян

Працівники комунальної служби «Багатогалузеве комунальне підприємство» виконують сезонну обрізку дерев, видаляючи старі та сухі гілки.

eye

45

Громада 1

23 лютого 2024 10:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію