Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

12.02.2024 14:00

Гуманітарна місія “Проліска” за підтримки УВКБ ООН привезла для жителів Покровська, які постраждали від російських обстрілів, 120 наборів з непродовольчими товарами: матраци, подушки, ковдри, рушники, постільна білизна, посуд, термоси, сонячні лампи, каністри.

Співробітники «Проліски» здійснювали перевірку документів та визначали право на отримання допомоги.

До видачі наборів долучились й інспектори Комітету самоорганізації населення, які займаються визначенням потреб мешканців, чиї оселі пошкоджено внаслідок ворожого обстрілу.

«Покровська МВА вдячна гуманітарній місії «Проліска» за своєчасну всебічну допомогу всім верствам населення Покровської громади. Така підтримка вкрай важлива у такий нелегкий час для свієї держави. Сподіваємось й на подальшу плідну співпрацю», - підкреслила начальниця ККСН Марина Ухова.