• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дітей з двох громад відправили на безкоштовний відпочинок до Карпат

eye

217

12.02.2024 13:32

Новини громад

img

За підтримки Донецької ОВА та благодійників 48 учнів Авдіївської та Покровської громад відправились на відпочинок до м.Яремче, де перебуватимуть 30 днів.  

Передбачається, що протягом місяця діти навчатимуться та поправлятимуть своє ментальне здоров’я.

«З Покровської громади відправилось 27 дітей. Це чудова нагода відпочити від жахів війни, особливо зараз, під час загострення ситуації. Дякуємо організації «Співдружність України», БО «Люкрейн» та голові Донецької ОВА Вадиму Філашкіну за допомогу та сприяння в перевезенні дітей до місця відпочинку», – зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Як розповів керівник БО «Люкрейн» Ченбау Кім, така ініціатива дасть дітям змогу відпочити та відволіктись від поточної ситуації в регіоні. Діти житимуть в санаторії під супроводом психологів, фахівців з дитячого дозвілля та покровських медиків, які супроводжуватимуть їх і в дорозі.

Відправитись на відпочинок мав змогу кожен охочий учень Покровської та Авдіївської громад, без вікових обмежень та відбору.  

«Ми не обирали кращих. Оголосили по школах про цю можливість. Кожен батько знає психоемоційний стан своєї дитини, тож вирішує, чи відправляти її на оздоровлення, чи ні. Старші діти поїхали самі, найменші відправились разом із батьками. На них чекає досить насичена програма відпочинку: екскурсії, розважальні ігри, психологічне розвантаження. Паралельно з цим, діти навчатимуться дистанційно, тому поєднуємо навчання з відпочинком», – розповіла заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

З Покровська організовано діти вирушили евакуаційними автобусами до м.Дніпро, звідки сьогодні потягом вони відправляться до мальовничих Карпат.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію