• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дітей з двох громад відправили на безкоштовний відпочинок до Карпат

eye

97

12.02.2024 13:32

Новини громад

img

За підтримки Донецької ОВА та благодійників 48 учнів Авдіївської та Покровської громад відправились на відпочинок до м.Яремче, де перебуватимуть 30 днів.  

Передбачається, що протягом місяця діти навчатимуться та поправлятимуть своє ментальне здоров’я.

«З Покровської громади відправилось 27 дітей. Це чудова нагода відпочити від жахів війни, особливо зараз, під час загострення ситуації. Дякуємо організації «Співдружність України», БО «Люкрейн» та голові Донецької ОВА Вадиму Філашкіну за допомогу та сприяння в перевезенні дітей до місця відпочинку», – зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Як розповів керівник БО «Люкрейн» Ченбау Кім, така ініціатива дасть дітям змогу відпочити та відволіктись від поточної ситуації в регіоні. Діти житимуть в санаторії під супроводом психологів, фахівців з дитячого дозвілля та покровських медиків, які супроводжуватимуть їх і в дорозі.

Відправитись на відпочинок мав змогу кожен охочий учень Покровської та Авдіївської громад, без вікових обмежень та відбору.  

«Ми не обирали кращих. Оголосили по школах про цю можливість. Кожен батько знає психоемоційний стан своєї дитини, тож вирішує, чи відправляти її на оздоровлення, чи ні. Старші діти поїхали самі, найменші відправились разом із батьками. На них чекає досить насичена програма відпочинку: екскурсії, розважальні ігри, психологічне розвантаження. Паралельно з цим, діти навчатимуться дистанційно, тому поєднуємо навчання з відпочинком», – розповіла заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

З Покровська організовано діти вирушили евакуаційними автобусами до м.Дніпро, звідки сьогодні потягом вони відправляться до мальовничих Карпат.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

0

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

30

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

37

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію