• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Фінансова допомога від IRC: у старостаті Покровської громади триває реєстрація на отримання виплат

eye

69

10.02.2024 17:34

Новини громад

img

У Новоєлизаветівському старостинському днями проводився прийом документів для отримання фінансової допомоги від Міжнародного комітету порятунку (The International Rescue Committee). Кожному члену родини, що звернувся за допомогою, буде надана матеріальна допомога у розмірі 10800 гривень.

Загалом за день в Новоєлизаветівському старостинському окрузі було прийнято документи від 138 осіб, що складає разом 57 домогосподарств.

 International Rescue Committee (Міжнародний комітет порятунку або IRC) — це міжнародна гуманітарна організація, заснована за закликом Альберта Ейнштейна в 1933 році. Раніше представники вже співпрацювали з Покровською МВА та надавали багато цільову грошову допомогу по місту Покровськ. 

«Ми маємо на меті зробити все можливе, щоб кожна сім'я, незалежно від обставин, відчула підтримку та захист в цей нелегкий час. Покровська МВА активно співпрацює з благодійниками та міжнародними організаціями для того аби надати населенню підтримку на шляху до відновлення звичних умов життя. Дякуємо нашим партнерам!», — підкреслила начальниця Управління по роботі з територіями, Олена Носач.

Оформлення документів на отримання фінансової допомоги в цьому старостаті продовжуватиметься, що дасть можливість більшій кількості сімей звернутися за нею та отримати необхідну підтримку.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

66

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

38

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію