• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Безпечне дозвілля: на базі консультативно-освітніх пунктів організовані заняття для гуртківців громади.

eye

110

10.02.2024 11:37

Новини громад

img

За підтримки Покровської МВА та відділу освіти, попри складні обставини, в Покровській громаді продовжують працювати 3 заклади позашкільної освіти. Серед них — Центр творчості та дозвілля, будівля якого  зруйнована внаслідок обстрілу, Станція юних техніків та Родинський будинок творчості та дозвілля. 

Вихованці цих закладів мають можливість дистанційно, через платформу Teams, спілкуватися з керівниками гуртків та розвиватися. Також, з моменту, коли в Покровську облаштували укриття на базі освітніх закладів, деякі гуртки проводять заняття офлайн. 

Вони проводяться завжди з огляду на безпекову ситуацію та з дозволу батьків і в їхній присутності. 

«Ми вдячні в першу чергу військовій адміністрації, що вони погодили роботу  позашкільної освіти в такому форматі. Адже це допомогло максимально зберегти кадровий потенціал. Зокрема, ми зберегли керівників гуртків, і в цих умовах, ми все ж таки можемо надавати дітям якісні послуги. Тому що лише дистанційне навчання втомлює дітей. Звичайно, навколо нас депресивна атмосфера, але дітям необхідно розвиватися й отримувати позитивні емоції в тому числі. І ми все робимо для того, аби це відбувалося», — розповіла начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.  

На сьогодні позашкільною освітою в дистанційному та змішаному форматі охоплено 1380 дітей нашої громади. Працюють різноманітні напрямки, серед яких національно-патріотичне виховання, естетичний, науково-технічний та гуманітарний напрямок.

Зараз колектив сучасного танцю «Шантай» та «Гармонія» Центру творчості й дозвілля міста Покровськ також займаються офлайн в освітньо консультаційному пункті. Кожний гурток проводить заняття за своїм розкладом.

«В кожному колективі приблизно по 20 дітей. Це ті, що займаються офлайн. На онлайн заняттях вихованців більше, загалом по три групи в кожному колективі. Діти разом з батьками самі обирають, який формат їм зручніше. Офлайн заняття мають попит, бо тут діти можуть розвиватися та спілкуватися. Ми вдячні, що нам надали такі безпечні умови для занять», — зазначила завідувачка художнього відділу Центра творчості й дозвілля Наталія Адинас.

Також в освітньо-консультаційному пункті займається гурток художньої кераміки та студія образотворчого мистецтва «Берегиня».

«В тому місці нам надали змогу займатися офлайн. У заняттях танцями вкрай важливо мати таку можливість. В моєму колективі було 70 дітей раніше, зараз залишилося 20. Також ще 20 осіб займається онлайн на платформі Teams. Діти дуже вдячні за те, що можуть займатися разом, веселитися, розвиватися і творити. Займаємося двома групами 3 рази на тиждень», — розповіла керівниця танцювального колективу «Шантай» Центру творчості та дозвілля Вікторія Зверова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію