• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У старостинському окрузі Покровської ТГ благодійники провели медичні консультації

eye

110

09.02.2024 16:30

Громада 1

img

У рамках реалізації проєкту "Покращення доступу вразливих верств населення до медичних послуг в регіонах України, що постраждали від конфлікту" у Новотроїцькому старостаті приймали представники міжнародної організації «Project Hope». 

Мешканці старостату мали змогу отримати медичні консультації та рекомендації щодо лікування тих чи інших хвороб, а також необхідні медикаменти. Понад 100 людей вже скористалися допомогою, що свідчить про актуальність таких програм у віддалених населених пунктах громади.

«Цей проєкт став важливим кроком у полегшенні доступу вразливих верств населення до медичної допомоги. Сподіваємося на подальшу співпрацю та реалізацію подібних ініціатив», — зазначила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач.

Міжнародна глобальна неурядова організація з питань охорони здоров?я та гуманітарної допомоги Project HOPE (Health Opportunities for People Everywhere, абревіатура укр. “Доступ до охорони здоров’я для людей в усьому світі”) працює у більш ніж 30 країнах світу вже понад 65 років в п’яти основних сферах: катастрофи та кризи в галузі охорони здоров’я; інфекційні захворювання; неінфекційні хвороби; здоров’я матері, новонародженого та дитини; і політика охорони здоров’я.

Після вторгнення рф в Україну в лютому 2022 року Project HOPE розпочав реагування в Україні, щоб надати медичну та гуманітарну допомогу лікарням та українцям, зокрема внутрішньо переміщеним особам (ВПО), біженцям, які тікали від вторгнення. 

Зараз в Україні команда Project HOPE доставляє життєво необхідні ліки, медичні та хірургічні витратні матеріали та обладнання до закладів охорони здоров’я у 23 регіонах України. Створено понад 30 мобільних медичних бригад (ММБ) для надання необхідної медичної допомоги у віддалених районах поблизу лінії фронту, де громади не мають постійного доступу до базової медичної допомоги та медикаментів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію