• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У старостинському окрузі Покровської ТГ благодійники провели медичні консультації

eye

51

09.02.2024 16:30

Громада 1

img

У рамках реалізації проєкту "Покращення доступу вразливих верств населення до медичних послуг в регіонах України, що постраждали від конфлікту" у Новотроїцькому старостаті приймали представники міжнародної організації «Project Hope». 

Мешканці старостату мали змогу отримати медичні консультації та рекомендації щодо лікування тих чи інших хвороб, а також необхідні медикаменти. Понад 100 людей вже скористалися допомогою, що свідчить про актуальність таких програм у віддалених населених пунктах громади.

«Цей проєкт став важливим кроком у полегшенні доступу вразливих верств населення до медичної допомоги. Сподіваємося на подальшу співпрацю та реалізацію подібних ініціатив», — зазначила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач.

Міжнародна глобальна неурядова організація з питань охорони здоров?я та гуманітарної допомоги Project HOPE (Health Opportunities for People Everywhere, абревіатура укр. “Доступ до охорони здоров’я для людей в усьому світі”) працює у більш ніж 30 країнах світу вже понад 65 років в п’яти основних сферах: катастрофи та кризи в галузі охорони здоров’я; інфекційні захворювання; неінфекційні хвороби; здоров’я матері, новонародженого та дитини; і політика охорони здоров’я.

Після вторгнення рф в Україну в лютому 2022 року Project HOPE розпочав реагування в Україні, щоб надати медичну та гуманітарну допомогу лікарням та українцям, зокрема внутрішньо переміщеним особам (ВПО), біженцям, які тікали від вторгнення. 

Зараз в Україні команда Project HOPE доставляє життєво необхідні ліки, медичні та хірургічні витратні матеріали та обладнання до закладів охорони здоров’я у 23 регіонах України. Створено понад 30 мобільних медичних бригад (ММБ) для надання необхідної медичної допомоги у віддалених районах поблизу лінії фронту, де громади не мають постійного доступу до базової медичної допомоги та медикаментів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

40

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У найвіддаленіших куточках громади працює пересувна мінілікарня

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді.

eye

54

Громада 1

23 лютого 2024 12:44

У Покровську продовжують обрізати та видаляти аварійні дерева за заявками містян

Працівники комунальної служби «Багатогалузеве комунальне підприємство» виконують сезонну обрізку дерев, видаляючи старі та сухі гілки.

eye

44

Громада 1

23 лютого 2024 10:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію