• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Працівники БКП розчищають від снігу дороги, шляхопроводи, тротуари і зупинки громадського транспорту

eye

54

09.02.2024 15:30

Громада 1

img

З ночі у Покровську спостерігається погіршення погодних умов, зокрема йде мокрий сніг з дощем. При цьому температура повітря – вище нуля. У зв’язку з цим дорогами міста важко пересуватись як водіям, так і пішоходам. 

На дорогах сніг згортає вантажівка за допомогою ковша. Для виконання робіт на вулиці міста виведено 2 одиниці спецтехніки КП «БКП», щоб не заважати руху машин.
 

Також до роботи приступили працівники дільниці з ручного прибирання шляхів. Вони працюють на зупинках громадського транспорту та тротуарах.

«У зв'язку із погіршенням погодних умов у центральній частині міста спостерігається ускладнений рух транспорту. Тому було прийнято рішення вивести на дороги спеціальні автомобілі, які забезпечують підвищення прохідності та запобігають потраплянню машин у замети. Міський транспорт курсує за звичним маршрутом, тому подбали й про те, аби можна було пересуватись тротуарами та дістатись до зупинівки», - розповів головний інженер КП «Багатогалузове комунальне підприємство Юрій Кій.

Прохання до водіїв зважати на погодні умвои. Не виїжджати на дороги без нагальної потреби, не паркувати авто обабіч доріг аби не заважати працювати спецтехніці.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

38

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У найвіддаленіших куточках громади працює пересувна мінілікарня

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді.

eye

54

Громада 1

23 лютого 2024 12:44

У Покровську продовжують обрізати та видаляти аварійні дерева за заявками містян

Працівники комунальної служби «Багатогалузеве комунальне підприємство» виконують сезонну обрізку дерев, видаляючи старі та сухі гілки.

eye

43

Громада 1

23 лютого 2024 10:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію