• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Світ Ніни Хазової: у Покровську презентовано картини місцевої художниці 

eye

309

09.02.2024 14:33

Новини громад

img

У Покровській центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулося відкриття виставка робіт покровської художниці Ніни Хазової. 

На виставці мисткині було представлено близько 25 робіт. Серед них православні ікони, пейзажі й натюрморти. 

Живописом Ніна Хазова почала займатися після того, як пішла на пенсію. Вона є активним членом ТО «Суцвіття» при Покровській ЦМБ ім. Т.Г. Шевченка та усіх його заходів протягом багатьох років, а її роботи не один раз прикрашали колективні літературні збірки ТО «Суцвіття». До цього періоду жінка працювала художником-оформлювачем на промислових підприємствах Покровська.

«Активно займатись живописом я почала з 2010 року. Проте моє захоплення тягнеться ще з 5 класу, і це завдяки вчителю Олексію Батраку, що викладав у мене малювання 2 роки. Після цього я почала створювати портрети поетів і письменників, і вкладати їх у свій щоденник. Іноді малювала себе, родичів та друзів», — розповідає художниця Ніна Хазова. 

Малює художниця зважаючи на настрій, і може декілька разів підходити до однієї картини задля того, щоб її завершити. Мистецьке життя охоплює і рідних Ніни Хазової, що не можуть залишити її хобі поза увагою. 

«Я часто бачу те, як створюються ці картини. Мене оточує ця художня атмосфера. Бабуся шукає натхнення через інтернет, і працює над всім самостійно. Коли я була менша і ще ходила до художньої школи, то із бабусею завжди могла порадитись. Мені дуже подобаються її ікони, пейзажі та натюрморти, і вони дійсно гідні уваги», — зазначає онучка художниці Ілона Трущ.

Це перша виставка робіт Ніни Хазової від початку повномасштабного вторгнення. Для мисткині це вже 4 персональна виставка. Колективних в неї – понад 10. Як зазначає сама Ніна Хазова, через свої роботи вона передає свій настрій, і власне почуття до мистецтва й бажання малювати. 

За вагомий внесок в розвиток культури і мистецтва рідного краю, творчий пошук, активну громадянську позицію та з нагоди відкриття персональної виставки в Покровській центральній міській бібліотеці імені Т.Г. Шевченка начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Олена Олехнович вручила подяку Ніні Хазовій.

 «Ми дуже вдячні чудовій художниці Ніні Хазовій за таку чудову виставку! Тож ми запрошуємо всіх мешканців громади до бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка задля того, щоб отримати насолоду від перегляду картин», – наголошує начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Олена Олехнович.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію