• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представники БО "GEM" доставили гуманітарний вантаж до Покровської ТГ

eye

76

09.02.2024 12:00

Громада 1

img

Представники БО "GEM" доставили гуманітарний вантаж до Покровської ТГ

Завдяки спільним зусиллям військової адміністрації та підтримці партнерів, Покровська ТГ продовжує отримувати необхідну допомогу, спрямовану на полегшення складних життєвих обставин місцевих мешканців.

У рамках постійної співпраці з партнерами Покровської МВА — Global Empowerment Mission, спільно з Howard G. Buffett Foundation, в громаді була організована видача продуктових наборів.

Протягом минулого року благодійники активно надавали допомогу мешканцям громади, особливу увагу звертаючи на постраждалих від рф. Цього разу, ще 1440 продуктових наборів було видано вразливим категоріям населення.

«Співпраця з нашими партнерами та підтримка від благодійників дозволяє нам продовжувати надавати допомогу тим, хто цього потребує найбільше. Ми прагнемо забезпечити кожну постраждалу особу у нашій громаді необхідними ресурсами, а також підтримати вразливі верстви населення», — заявив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

31

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію