• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Виїзний прийом громадян: мешканці найвіддаленіших округів Покровської громади отримали адміністративні послуги

eye

68

09.02.2024 11:00

Громада 1

img

Адміністратори ЦНАП м. Покровськ продовжують здійснювати виїзні прийоми у всі куточки Покровської громади. Така послуга наближує адміністративні послуги до населення у навіть найвіддаленіших від міста населених пунктах.

Цього тижня спеціалісти центру надання адміністративних послуг провели виїзний прийом в с. Новоєлізаветівці та с. Срібному. За отриманням адміністративних послуг звернулись десятки громадян.

Спеціалісти надали кваліфіковану консультацію щодо земельного законодавства, порядок внесення інформації про нерухоме майно до Державного реєстру речових прав, подання інформаційного повідомлення про пошкоджене/зруйноване нерухоме майно та отримання компенсації тощо.

За словами керівниці Центру надання адмінпослуг Алевтини Жук, під час виїзного прийому можна отримати всі послуги, які доступні безпосередньо в ЦНАП м. Покровськ, окрім прийняття заяви на виготовлення ID-паспорта та закордонного паспорта.

«Ми залюбки крокуємо до цифровізації та наближаємо адміністративні послуги, які є критично важливими для мешканців громади. Особливо гостро це питання стоїть у сільській місцевості. Здійснюючи виїзні прийоми, ми бачимо як люди цього потребують. Маємо позитивні відгуки та продовжуємо вдосконалюватись для більш якісного обслуговування населення», - зазначила Алевтина Жук.

Нагадаємо, пересувне віддалене робоче місто здійснює виїзди в різні старостинські округи двічі на тижні. Заявку на виїзд адміністратора можна подати через старосту або через Комітет самоорганізації населення.

Номер телефонної лінії ЦНАПу м.Покровськ 0 (800) 334 304.

 

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У найвіддаленіших куточках громади працює пересувна мінілікарня

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді.

eye

54

Громада 1

23 лютого 2024 12:44

У Покровську продовжують обрізати та видаляти аварійні дерева за заявками містян

Працівники комунальної служби «Багатогалузеве комунальне підприємство» виконують сезонну обрізку дерев, видаляючи старі та сухі гілки.

eye

44

Громада 1

23 лютого 2024 10:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію