• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

З нагоди Дня стоматолога у Покровську відзначили найкращих медиків

eye

81

09.02.2024 10:07

Громада 1

img

Щороку 9 лютого в Україні відзначають День стоматолога, тож сьогодні на честь представників цієї професії лунали теплі слова подяки за здорові посмішки усіх мешканців Покровської громади. 

Для привітання медичних працівників до зали завітав начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк разом зі своєю заступницею Маргаритою Ідрісовою. 

«Шановні лікарі, вітаю вас з професійним святом! Хочу подякувати всім людям, всім нашим містянам, що не залишили місто та працюєте заради людей. Даруйте усмішки, даруйте здоров'я в тому числі. Я вам бажаю, зокрема,  ментального здоров'я та професійного зростання, бо технології не стоять на місці. Якщо треба наша допомога – ми завжди поруч», — зазначив Сергій Добряк.

Під час урочистостей, за відмінну працю, високий професіоналізм у наданні кваліфікованої стоматологічної допомоги мешканцям і гостям Покровської громади та з нагоди відзначення Міжнародного дня стоматолога кращих працівників системи охорони здоров’я було нагороджено Почесними грамотами та Подяками Покровської МВА. 

З щирими словами вдячності за внесок у розвиток медичної галузі та професійну роботу до покровських стоматологів звернулась і заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

«Сьогодні ми вітаємо зі святом наших стоматологів. Місто знає, що в нас є поліклініка з великою кількістю фахівців, до яких ідуть люди, за тим, щоб в них нічого не боліло, та були здорові усмішки. В нас є щелепно-лицьова хірургія, де працюють стоматологи в оперативному форматі. Тому мені хочеться висловити окрему подяку лікарям саме цього напрямку. Адже на них зараз вкрай велике навантаження, через потік поранених. Тут лікарні реставрують складні випадки, позбавляють людей болю та роблять гарними не лише посмішки, але й обличчя загалом. Дякуємо за те, що залишилися на місцях, надаєте допомогу тут і зараз, та робите нас гарними та усміхненими», — додала Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

Чисте довкілля: на толоку вийшли мешканці Шевченківського старостинського округу

Вчора, 11 квітня, у Шевченківському старостинському окрузі Покровської громади відбулася толока, до якої доєдналися активні місцеві мешканці та представники старостату.

eye

29

Громада 1

12 квітня 2024 10:00

Добробут мешканців старостинських округів: відбулася робоча нарада старост Покровської ТГ

Сьогодні, 11 квітня, під головуванням начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач відбулась робоча нарада зі старостами Покровської громади.

eye

36

Громада 1

11 квітня 2024 17:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію