• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія розглянула питання щодо обов’язків батьків та захисту прав малолітніх мешканців Покровської громади

eye

60

08.02.2024 18:21

Громада 1

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участі Наталії Іваньо відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули 21 питання, більшість з яких стосувались надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Під час засідання також були розглянуті питання щодо позбавлення батьківських прав,  надання статусу дитини-сироти, надання дозволу здійснення правочинів щодо нерухомого спадкового майна від імені малолітньої, визначення місця проживання малолітніх та виведення юнака, який досяг повноліття, з дитячого будинку сімейного типу та інші важливі аспекти соцзахисту дітей.

У ході розгляду питань заслухали працівників служби у справах дітей, членів комісії, людей, небайдужих до життя дітей.

«Діти є повноцінними членами суспільства. їх фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони та піклування, включаючи належний захист. Ми це розуміємо, тому ретельно розглядаємо усі питання, які стосуються неповнолітніх членів нашої громади», - зазначила Олена Харчевна.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного їх виконання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

30

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію