• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від польських партнерів Покровськ отримав чергову гуманітарну допомогу

eye

70

08.02.2024 15:17

Громада 1

img

У рамках тісної співпраці Донецької ОВА з іноземними партнерами, які допомагають технічно, економічно та гуманітарно, від польської гуманітарної організації «Rzadowa Agencja Rezerw Strategicznych" до Покровської громади надійшло 6 генераторів.

Російські окупанти продовжують цілитись в критичну інфраструктуру країни і не припиняють обстріли об'єктів теплоенергетики регіону. Донецька обласна та Покровська міська військові адміністрації роблять все для того, щоб зміцнити теплоенергетичний комплекс на випадок надзвичайних ситуацій. 
 

«Сьогодні за сприянням голови Донецької ОВА Вадима Філашкіна від організації «Rzadowa Agencja Rezerw Strategicznych" до громади було доставлено генератори, потужність кожного 27,5 кВт. Ними буде оснащено комунальні підприємства міста та об’єкти критичної інфраструктури, які потрапляють під обстріли з боку рф. Дякуємо керівництву обласної військової адміністрації та нашим партнерам за допомогу, яка на постійній основі надходить до Покровська», — зауважив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

31

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію