• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Центр первинної медико-санітарної допомоги: які послуги надаватимуться пацієнтам за рахунок НСЗУ

eye

93

08.02.2024 13:00

Новини громад

img

В цьому році КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» подав заявки на 4 пакети Національної служби здоров?я України. Зокрема, це первинна медична допомога, супровід та лікування дітей і дорослих хворих на туберкульоз, супровід та лікування дітей і дорослих з психічними розладами на первинній ланці й останній пакет — це мобільна паліативна допомога дорослим та дітям.

«Два пакети ми вже підписали й за ними працюємо, а саме це первинна медична допомога — наш безпосередній та основний пакет, а також лікування хворих на туберкульоз. З цими пакетами ми працювали минулого року, тому для нашої лікарні це не вперше. Зараз очікуємо на підписання заявки ще двох пакетів», — розповіла Олена Пономаренко, медична директорка ЦПМСД. 

Основний пакет, за яким працює лікарня, це первинна медична допомога, яка входить до складу профілактичного пакета. Щоденно фахівці Центру працюють за наказом МОЗ № 504 та надають первинну допомогу населенню згідно з затвердженим алгоритмом дій. 

Зокрема, це профілактика онкологічних захворювань, ВІЛ-інфекції, туберкульозу, профілактика гіпертонії та цукрового діабету. Також до цього переліку входять профілактичні огляди та профілактична вакцинація населення.

Крім того, майже кожен медичний працівник у Центрі первинної медико-санітарної допомоги має відповідні знання та сертифікати, як виявляти пацієнтів з психічними розладами та як себе з ними поводити. Якщо є потреба, то пацієнт направляється до психолога або психіатра, де потім йому надається необхідна допомога.

Також лікарня очікує підписання нового для себе та вкрай важливого пакету від НСЗУ —  мобільна паліативна допомога дорослим та дітям.

Це пакет надання допомоги хворим вдома. Спеціальна бригада медиків буде надавати допомогу важкохворим пацієнтам, зокрема онкохворим або паралізованим пацієнтам, яким необхідний такий догляд.

«В громаді зараз багато хворих інвалідів 1 групи, яким потрібна така допомога. Є такі особи, які знаходяться під супроводом УСЗН, тож ми будемо надалі тісно співпрацювати з фахівцями Управління», — зазначила Олена Пономаренко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію