• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Після тривалої перерви: перші 10 ID-паспортів уже в Покровському ЦНАПі 

eye

140

08.02.2024 09:44

Новини громад

img

З 15 січня у місті Покровськ відновили процес прийняття документів для отримання ID-паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон у Центрі надання адміністративних послуг.

Ця послуга була недоступною з початку повномасштабного вторгнення, і для оформлення паспортів мешканцям Покровська доводилося виїжджати за межі Донеччини. Віднині оформлення документа у місті знов можливе. 

«З 15 січня заявки на отримання документів подали близько 600 людей. З них кілька сотень – на ID-паспорти. А вже сьогодні до нас надійшли перші 10 ID-карток. Люди можуть замінити старий паспорт на новий за особистим бажанням, або через відсутність фотографії, непридатність документа й зміну прізвища. Також ID-паспорт отримують діти, яким уже виповнилося 14 років» — розповідає адміністратор сектору адміністративно-дозвільних документів ЦНАП м. Покровськ Оксана Бородіна. 

Для отримання паспорта людина має взяти талон у чергу до ЦНАП і прийти у відповідну дату та час. Якщо потрібно замінити документ старого зразку на ID-картку, то треба мати із собою паспорт, ідентифікаційний код та довідку про місце реєстрації. Якщо документ для дитини 14 років, то необхідне свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, а також паспорти батьків. 

«2 січня мені виповнилося 14 років, а вже сьогодні я прийшов отримувати свій паспорт. Коли я потрапив сюди вперше, то процедура була тривала, проте цікава, бо тоді ми знімали відбиток пальця й робили фото. А до того, як ставити підпис, я довго практикував його вдома. Це дуже важливий день для мене», – зазначив школяр Микола. 

Вартість паспорта громадянина України складає 504 грн, а за закордонний паспорт доведеться заплатити 856 грн. Перший офіційний документ для 14-річних мешканців громади є безкоштовним. 

Прийом громадян у ЦНАП відбувається з понеділка по п'ятницю з 7:45 до 16:00, і в суботу з 7:45 до 12:00. Без перерви на обід. 

Для отримання додаткової консультації звертайтеся за телефоном: 0 (800) 334 304

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію