• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До Покровської КЛІЛ надійшов гуманітарний вантаж з медикаментами від фундації Ромулус Везерман

eye

161

07.02.2024 17:13

Новини громад

img

Завдяки комунікації гуманітарного штабу Покровської МВА з фундаціїєю The Romulus T. Weatherman Foundation, сьогодні представники цієї благодійної фундації привезли медикаменти для Покровської КЛІЛ. 

Як зазначає керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович, це тестова поставка ліків в Покровську громаду. Планується, що після неї співпраця буде відбуватися на постійній основі. 

«Сьогодні місто Покровськ отримало гуманітарний вантаж від фундації Ромулус Везерман. На цей час це медикаменти загальною вартістю у 352 тисячі гривень, які стануть у пригоді нашим лікарям. Ми дуже вдячні фонду за вагому підтримку. Продовжуємо працювати в цьому напрямку», — зазначив Дмитро Єрмолович.

За словами генерального директора КНП «Покровська КЛІЛ» Юрія Бородіна, декілька місяців тому лікарня направила запит до організації. Фонд її опрацював та вже сьогодні місто отримало гуманітарний вантаж.

«З 1 листопада ми сформували ці запити, адже саме тоді запаси нашої лікарні значно зменшилися. І оскільки лікування пораненого обходиться в 10 разів дорожче, ніж звичайного операційного хворого, ми звернулися до наших партнерів. Ми вже розмовляли з представником організації, зокрема, на що саме потрібно звернути увагу, тож вже будемо готувати наступного дня нове звернення до них», — зазначив Юрій Бородін.

Раніше благодійники вже співпрацювали з Покровською громадою через інший проєкт Tulcea Humanitarian Logistics Hub. На сьогоднішній момент представники фундації Ромулус Везерман досліджують, що необхідно регіону, які потреби є пріоритетними і яким чином вони можуть допомогти.

«Ця доставка тестова, але з огляду на останні події, які відбуваються в регіоні, вже розуміємо, що ця потреба буде збільшуватися. Тому сподіваюся, що ми будемо плідно працювати й в майбутньому над поставками медикаментів в більшому обсязі. Адже, порівнюючи запити Покровського району з Херсонським, з яким ми вже співпрацюємо, я можу зазначити, що вони приблизно однакові й вони складні. Це пов'язано з постійними обстрілами, бо люди потрапляють до лікарні саме з пораненнями. І такі пацієнти потребують набагато більше медикаментів, ніж звичайні пацієнти», — зазначила Ірина Хорошаєва, представник фундації Ромулус Везерман Romulus T Weatherman Foundation.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію