• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Наслідки обстрілу, евакуація та гуманітарна допомога: очільник Покровської громади провів апаратну нараду

eye

147

07.02.2024 14:30

Новини громад

img

Під керівництвом начальника Покровської міської військової адміністрації Сергія Добряка 7 лютого відбулась апаратна нарада, на якій обговорювалися актуальні питання життєдіяльності громади. Основним аспектом обговорення стало усунення наслідків обстрілу, який відбувся 5 лютого.

Після виявлення пошкоджень тепломережі внаслідок ворожого обстрілу, комунальні служби міста Покровська активно працювали над ліквідацією аварійної ситуації. За словами Олексія Стебеля, завдяки зусиллям комунальників вже вдалося відновити роботу котельні та забезпечити теплопостачання всіх мешканців району Динасового заводу.

Також заступник повідомив, що станом на 6 лютого «зашито» 14 вікон в багатоповерхових будинках, що зазнали обстрілів 30 січня та 5 лютого. 
«Залишається 2 вікна, що постраждали від обстрілу 30 січня, адже там відсутні власники квартири. Також на сьогодні заплановано виконання відновлювальних робіт щодо 8 вікон в будинках, що постраждали 5 лютого», — розповів Олексій Стебель.

Микола Шабельник доповів, що в громаді активно тривають заходи з евакуації населення до більш безпечних регіонів країни. Так, за останній місяць евакуйовано 193 особи, а загальна кількість мешканців, які виїхали з регіону після повномасштабного вторгнення рф в Україну, склала 25 818 осіб.

Також заступник зазначив, що комісія Покровської МВА, до складу якої увійшли представники військової адміністрації, ККСН, ДСНС, Національної поліції, а також працівники КП«Муніципальна служба правопорядку», продовжує обстеження споруд цивільного захисту населення. 

Своєю чергою КП «Муніципальна служба правопорядку» також продовжує проводити заходи для забезпечення громадського порядку та безпеки мешканців. Так, у контексті високого ризику провалення під лід через коливання температури, інспектори акцентували на необхідності роз’яснення дітям правил безпеки на водоймах.

За словами Маргарити Ідрісової, медична сфера продовжує працювати в штатному режимі, забезпечуючи необхідну медичну допомогу населенню. Водночас освітні заклади продовжують навчання у форматі онлайн: навчальний матеріал викладається з використанням сучасних технологій і платформ для дистанційного навчання.

Співробітники КП “Багатогалузеве комунальне підприємство” активно розвозять дрова квартальним комітетам: вчора було доставлено 12 метрів кубічних деревини за шести адресами, що є важливою допомогою для покровчан у холодну пору року.

Своєю чергою, Наталія Іваньо повідомила, що 36 осіб, які постраждали від нещодавнього обстрілу, отримали непродовольчі товари від гуманітарної місії "Проліска". Також, сім'ї з дітьми зі старостинських округів громади отримали допомогу від Благодійного фонду "Янголи Спасіння", яка містила ковдри, одяг та гігієнічні набори для кожного члена родини.

«Був проведений розподіл гуманітарної допомоги в Піщанському та Першотравневому старостинських округах Покровської громади від БФ "Янголи Спасіння". Це надає можливість кожній родині, яка виховує дітей віком від 0 до 14 років, отримати необхідні речі. Таку допомогу вже отримали 225 родин», — зазначила Наталія Іваньо.

Крім того, за словами заступниці, надійшла гуманітарна допомога від Данської ради у справах біженців, а саме 210 наборів для ВПО 2022-2024 років. Розподіл цієї допомоги ще продовжується.

Як зазначила Олена Харчевна, після обстрілу 30 січня до Контакт-центру міста за фінансовою допомогою звернулись 58 домогосподарств. Ще 19 заявок залишили мешканці після обстрілу 5 лютого.

«Протягом двох днів представниками гуманітарної організації “Аваліст” було прийнято заяви від 146 осіб. Це стосується обстрілів 30 січня та 5 лютого 2024 року. Загалом було запрошено 77 осіб, але 19 з них не з'явилися на прийом», — зазначила Олена Харчевна.

Нарада завершилася розробкою конкретних завдань та плану дій. Міська влада та комунальні служби продовжують активно працювати над забезпеченням безпеки та підтримкою мешканців Покровської громади в умовах воєнного стану.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію