• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Інформація населення щодо необхідності здійснення щорічного щеплення собак та кішок проти сказу

eye

48

07.02.2024 11:13

RSS

img

Інформація населення щодо необхідності здійснення щорічного щеплення собак та кішок проти сказу.

Покровська міська військова адміністрація закликає мешканців Покровської міської територіальної громади вакцинувати домашніх тварин від сказу, щоб убезпечити себе та улюбленця.

Фахівці наполягають, сказ — це небезпечне захворювання, ліків проти якого немає — 100% летальність. Єдиним шансом запобігти розвитку хвороби після укусу тварини — це екстрено звернутись за медичною допомогою і своєчасно вакцинуватись.

Сказ тварин можна попередити. Найдієвіший спосіб – це вакцинація!

Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизові оболонки. Тільки вчасно наданий комплекс антирабічної допомоги може вберегти людей, які постраждали, від смертельних наслідків.

Наголошуємо на тому, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку.

Нижче надаємо перелік установ Донецької області, де проводять вакцинацію тварин проти сказу із застосуванням безкоштовної вакцини:

 

Алгоритм дій після укусу тварини

1. Повідомити ветеринарну службу по місцю знаходження про факт нападу тварин;

2. Промити рану, подряпини, заслинені місця струменем води — протягом 15 хвилин з господарським милом. Обробити краї рани спиртом або настоянкою йоду і накласти стерильну пов'язку;

3. Звернутись до лікаря-травматолога за місцем перебування або до хірурга.

4. Якщо ж немає можливості вдома провести таку обробку, слід одразу звернутися в лікарню для отримання первинної обробки пошкоджень та призначення, в разі необхідності, курсу щеплення проти сказу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

Щоб не витрачати зайвий час на передачу показів лічильника, ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує користуватися для цього чат-ботом.

eye

8

Новини

28 лютого 2024 12:00

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

30

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

37

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію