• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровчан закликають не зливати воду з батарей

eye

142

07.02.2024 09:30

Громада 1

img

Для забезпечення сталого забезпечення домівок покровчан теплом працівники КП «Покровськтепломережа» здійснюють контроль водно-хімічного режиму. Задля цього підприємство закупає хімічні реагенти, солі, ремонтує обладнання, витрачає воду та електроенергію. 
  
Як зазначає заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель, експлуатація теплових мереж без проведення хімводоочищення та хімічного контролю не можлива та категорично забороняється «Правилами технічної експлуатації теплових установок та мереж».

«Трапляється так, що часом мешканці зливають теплоносій з мережі, чомусь вважаючи, що зливши не достатньо теплу воду, швидше з?явиться гаряча. Але це помилка, яка несе збитки. Самовільне злиття теплоносія порушує роботу устаткування, за допомогою якого персонал котельні здійснює контроль водно-хімічного режиму. Для підтримання тиску в системі доводиться докачувати холодну воду, яку потрібно нагрівати, витративши час і паливо», - зазначив Олексій Стебель.

Як пояснив начальник КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко, хімічний контроль забезпечує своєчасне виявлення порушень режимів роботи водо- підготовчого, теплотехнічного та тепломережного устаткування, що приводять до корозії, утворенню накипі як на теплових мережах так і внутрішньої системи опалення.

За останній рік підживлення системи водою склало 16 231м3 на суму 451,546 т. грн. На підставі цього збільшились витрати електроенергії, солі, витратні матеріали на ремонт хімічних насосів.  Особливо негативний вплив це має на температуру теплоносія, який проходить через поверхні нагріву у споживачів. Тобто, використовуючи воду з системи опалення споживач тим самим шкодить не тільки постачальнику теплової енергії, а в першу чергу собі», - підкреслив Дмитро Гордієнко.

КП «Покровськтепломережа» вчергове закликає як фізичних, так і юридичних осіб припинити шкодити роботі системи опалення і споживати теплову енергію відповідально.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

31

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію