• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці, що постраждали від нещодавнього обстрілу, отримали допомогу від ГМ “Проліска”

eye

97

06.02.2024 18:48

Громада 1

img

Гуманітарна місія “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжує свою благодійну діяльність у допомозі тим, хто постраждав від нещодавніх обстрілів у Покровську. 

Так, завдяки їхній підтримці, ще 24 домогосподарства отримали необхідну допомогу у вигляді непродовольчих товарів. Кожний набір містив постільну білизну, матраци, теплі ковдри, сонячні ліхтарі та посуд. 

Керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення Покровської ТГ Марина Ухова підкреслила, що ці набори стануть справжньою допомогою для сімей, що пережили непрості часи та постраждали від збройної агресії з боку рф.

«Загалом ці набори отримали 36 осіб нашої громади. Ми щиро дякуємо гуманітарній місії "Проліска" та УВКБ ООН за їхню неоціненну допомогу. Покровська міська військова адміністрація активно співпрацює з благодійниками, щоб надати необхідну підтримку тим, хто цього найбільше потребує», — наголосила Марина Ухова.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує допомагати жителям Покровська

Представники ГМ “Проліска” за підтримки УВКБ ООН продовжують свою важливу справу, надаючи допомогу містам, які перебувають у зоні збройного конфлікту.

eye

31

Громада 1

19 квітня 2024 11:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію