• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівництво Покровської МВА доєдналось до обговорення актуальних питань соціального захисту ветеранів та родин загиблих військовослужбовців

eye

110

02.02.2024 19:04

Громада 1

img

Наприкінці 2023 року в структурі Донецької обласної державної адміністрації було створено Управління з питань ветеранської політики, серед основних напрямків якого є моніторингова робота з реалізації державних, регіональних та місцевих програм, що націлені на соціальний захист ветеранів бойових дій, загиблих Захисників і Захисниць та членів їх сімей.

Новий структурний підрозділ очолив ветеран бойових дій Артур Насібян. У ході проведення моніторингової роботи він відвідав Покровську громаду. 

Начальник Управління зустрівся з керівництвом Покровської МВА,  представниками ветеранських громадських організацій і членами сімей загиблих Захисників та Захисниць Покровської громади.

«Ознайомили присутніх з діяльністю нашого новоствореного Управління татобговлрили потреби ветеранів та рідних загиблих Героїв. Комунікацію з керівництвом громади налагоджено, за подальшої співпраці сприятимемо розв'язанню нагальних питань щодо забезпечення соціального захисту та вирішення проблем  на законодавчому рівні. Приємно констатувати той факт, що на місцевому рівні є синергія з громадськістю та ведеться системна робота, спрямована на  підтримку військових і їх сімей», - зауважив Артур Насібян.

У ході зустрічі було обговорено напрямки роботи, які планується втілити в життя вже найближчим часом, а також цільові програми місцевого, регіонального та державного рівнів.

«Захист прав та підтримка людей, які самовіддано боронять цілісність нашої держави,  та їх близьких людей - це святий обов'язок кожного. Покровська МВА спільно з працівниками соціальної сфери, громадськістю та керівництвом області сприяє впровадженню програм, націлених на допомогу саме цим соціальним категоріям», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Станом на сьогодні, у Покровському ЦНАПі ветеранам надається понад 300 послуг в рамках програми "Єдине вікно". Також в УСЗН на рівні державних, місцевих та регіональних програм надається матеріальна допомога дітям, дружинам та батькам загиблих Захисників. 

«Наразі у громаді триває плідна праця зі структуризації цієї роботи та допрацювання цих цільових програм. Переконана, що виникнення таких інституцій, як  Управління з питань ветеранської політики ДонОДА, які займаються розв'язанням питань ветеранів та сімей загиблих Героїв, допоможе нам огорнути турботою та підтримкою якомога більшу кількість наших громадян", - поділилась заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.   

Станом на сьогодні у Покровській громаді 85 сімей загиблих Захисників та Захисниць. Як розповіла начальниця Управління соціального захисту населення у м. Покровськ Ірина Бонзюх, у громаді затверджено «Комплексну програму підтримки ветеранів війни з-поміж учасників АТО (ООС), Захисників та Захисниць України та членів сімей загиблих (померлих) вищезазначених осіб мешканців міста Покровськ та приєднаних територій на 2023-2025 роки», яка передбачає ряд заходів з підтримки Захисників і Захисниць України, військовослужбовців та членів родин загиблих Захисників України. 

Зокрема, програмою передбачено: відшкодування житлово-комунальних та побутових послуг, санітарно-курортного оздоровлення, надання матеріальної допомоги,  допомога у похованні та встановленні надгробків загиблим. 

Слід зауважити, що торік 29 родин загиблих Захисників України отримали виплати на загальну суму в 1 млн 450 тис. гривень, які було виділено з місцевого бюджету. 30 родин пройшли санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах. Постійно працює служба соціально-психологічної підтримки.

Дякуємо Захисникам і Захисниця за вашу стійкість, мужність і героїзм!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У найвіддаленіших куточках громади працює пересувна мінілікарня

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді.

eye

54

Громада 1

23 лютого 2024 12:44

У Покровську продовжують обрізати та видаляти аварійні дерева за заявками містян

Працівники комунальної служби «Багатогалузеве комунальне підприємство» виконують сезонну обрізку дерев, видаляючи старі та сухі гілки.

eye

44

Громада 1

23 лютого 2024 10:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію