Не тримайте в голові зайвого: чат-бот ДТЕК Донецькі електромережі нагадає, коли треба передати покази

29.01.2024 15:45

Період, коли потрібно передавати покази лічильника, завжди однаковий: в останні 2 дні поточного місяця та до 3-го числа включно наступного місяця. Але вам не обов’язково тримати в голові ці дати – достатньо підписатися на чат-бот ДТЕК Донецькі електромережі, і ми нагадаємо вам, що настав час надіслати покази.

Завдяки чат-боту компанії ви можете в кілька кліків передати покази лічильника і не зв’язуватись з нашими фахівцями. Ваші дані автоматично потрапляють до нас – і ми на їх основі розраховуємо ваше реальне споживання електроенергії за місяць. Далі ми передаємо розрахунки постачальникам, щоб вони сформували платіжку.

Передавати покази важливо саме в останні 2 дні поточного місяця та до 3-го числа включно наступного місяця. Так ви зможете уникнути розбіжностей у нарахуванні та отримувати рахунки лише за те, що дійсно спожили. Всім користувачам чат-боту ДТЕК Донецькі електромережі ми надсилаємо нагадування в період прийому показів, тож вони не пропустять ці дати.

Якщо ви теж хочете швидко і зручно передавати покази онлайн, підписуйтесь на наш чат-бот:

· у пошуку месенджера Viber та Telegram ввести «ДТЕК Донецькі електромережі»;

· пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);

· обрати в меню «передати покази лічильника» та, слідуючи підказкам меню, надіслати інформацію.

Також передати покази можна іншими зручними способами:

· веб-форма Передати покази лічильника без додаткової реєстрації на сайті енергокомпанії;

· Особистий кабінет клієнта на сайті ДТЕК Донецькі електромережі

· Офіційна сторінка у Facebook.

· IVR-меню контакт-центру для автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами +38 (093/096/099) 450 0 473; 0-800-301-497 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.