• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Доброзичлива медицина: мешканці вразливих категорій безоплатно отримують стоматологічні послуги

eye

131

01.02.2024 13:43

Громада 1

img

На території Покровської громади діє програма «Доброзичлива медицина», в рамках якої фахівці КП «Покровська стоматологічна поліклініка» безоплатно надають стоматологічні послуги дітям та дорослому населенню пільгової категорії серед місцевих жителів та тимчасово переміщеним особам.

Зокрема, за кошти з місцевого бюджету планово-лікувально-хірургічна та ортопедична допомога надається ветеранам та інвалідам війни, учасникам бойових дій та членам сімей загиблих учасників бойових дій, особам з інвалідністю 1-2 груп, а також ветеранам праці та пенсіонерам старшим 65 років, які отримують мінімальну пенсію за віком. 

Тобто, пацієнти, які належать до пільгових категорій, отримують консультацію фахівців та лікувальні послуги, серед яких: знеболювання, лікування карієсу, чистка каналів, пломбування, видалення зубів (окрім атипового), біопсія новоутворень, а також протезування.

За словами директорки КП "Покровська стоматологічна поліклініка" Ганни Кордюкової,  поліклініка здійснила обслуговування 1236 пацієнтів пільгової категорії, серед яких 92 з ендопротезування. 

А от, невідкладна допомога надається безоплатно всім пацієнтам, які звернулись до Покровської стоматологічної поліклініки з гострим болем, який загрожує їх життю.

"За підтримки Покровської МВА надання екстреної допомоги є безоплатною для всіх вразливих верств населення, навіть тих, хто не належить до пільгової категорії. Аби скористатись стоматологічними послугами пацієнтам потрібно мати при собі певний перелік документів, підтвержуючий їх особу та приналежність до певних категорій. За детальною інформацію та щодо їх переліку необхідно звернутись до реєстратури поліклініки", - розповіла директорка поліклініки Ганна Кордюкова. 

Вона також нагадала, що поліклініка працює щодня з 8.00-15.30, у вихідні з 9.00 до 13.00, послуги надають 12 фахових спеціалістів.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

Чисте довкілля: на толоку вийшли мешканці Шевченківського старостинського округу

Вчора, 11 квітня, у Шевченківському старостинському окрузі Покровської громади відбулася толока, до якої доєдналися активні місцеві мешканці та представники старостату.

eye

29

Громада 1

12 квітня 2024 10:00

Добробут мешканців старостинських округів: відбулася робоча нарада старост Покровської ТГ

Сьогодні, 11 квітня, під головуванням начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач відбулась робоча нарада зі старостами Покровської громади.

eye

36

Громада 1

11 квітня 2024 17:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію