Відновлюють покрівлі та вікна: комунальні підприємства міста працюють над ліквідацією наслідків обстрілу

01.02.2024 11:30

Внаслідок ворожих атак 30 січня у Покровську пошкоджено 5 багатоквартирних будинків. Комунальні служби міста допомагають мешканцям відновлювати житлові приміщення.

Адресно здійснюється підвіз OSB-листів і будівельної плівки з тарпауліну. Комунальники вже «залатали» близько 100 вікон.

"Ми повністю закриємо всі вікна, ремонтні бригади працюватимуть допоки не впораються з усім обсягом робіт. Використовуємо ОСБ, плівку, будемо запінювати, коли заб’ємо ОСБ, щоб холодне повітря не проходило в квартири", – розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Станом на сьогодні роботи з ліквідації наслідків обстрілів тривають. На місці працює бригада з 7 людей, задіяно 2 автовишки.

Комунальники вже приступили до перекриття шиферних покрівель. Крім того, виконуються роботи з благоустрою прилеглих територій.

Слід зазначити, що усі будівельні матеріали використовуються з міського резерву.