• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія фінансово підтримала сім'ї загиблих Захисників та мешканців Покровської громади, які борються з хворобами

eye

70

31.01.2024 18:37

Громада 1

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участі Наталії Іваньо відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

Члени комісії розглянули 23 заяви, що надійшли від жителів громади від початку поточного року. Цього разу для надання допомоги з місцевого бюджету було виділено понад півмільйона гривень.

Зокрема, 15 звернень стосувалась надання матеріальної допомоги на лікування, 9 з яких - через онкозахворювання. Рішенням членів комісії кожному із заявників було виділено від 3 до 25 тисяч гривень. 

Решта пакетів документів стосувались призначення матеріальної допомоги сім’ям загиблих внаслідок бойових дій військовослужбовців та цивільного населення.

Так, п'ятьом родинам було призначено допомогу у розмірі 40 тис. грн на придбання надгробка загиблих воїнів. Рішенням членів комісії матір одного із полеглих Захисників Покровської громади отримає 50 тис.грн.

А от, членам двох родин, які внаслідок ворожих атак втратили рідних серед цивільного населення виплатять по 100 тис.грн.

"Населення, на жаль, несе головні втрати внаслідок бойових дій. Погіршується стан здоров'я та матеріальне становище людей, страждають цілі сім’ї, люди похилого віку, діти. Більшість з них шукають прихистку в інших регіонах. Наш обов’язок – забезпечити їм та усім постраждалим у цій складній ситуації соціальний захист», - зауважила Олена Харчевна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

40

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У найвіддаленіших куточках громади працює пересувна мінілікарня

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді.

eye

54

Громада 1

23 лютого 2024 12:44

У Покровську продовжують обрізати та видаляти аварійні дерева за заявками містян

Працівники комунальної служби «Багатогалузеве комунальне підприємство» виконують сезонну обрізку дерев, видаляючи старі та сухі гілки.

eye

44

Громада 1

23 лютого 2024 10:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію