Працівники КП "Покровськводоканал" працюють над відновленням водопровідної мережі у сусідній територіальній громаді

31.01.2024 15:55

Сьогодні всі сили спрямовані на подолання нашого спільного лиха  - воєнної агресії рф. В цей час дуже важлива взаємодопомога та згуртування. Сьогодні фахівці КП "Покровськводоканал" активно працюють над усуненням наслідків обстрілу у селищі Удачне, що призвів до серйозного пошкодження водопровідної мережі.

Вороже влучання спричинило пошкодження трубопроводу Д-63мм ПЕ, який забезпечує водопостачання мешканців селища. Після дозволу від ДСНС України, працівники аварійно-ремонтної бригади комунального підприємства негайно розпочали роботи з усунення витоку.

За словами директора КП "Покровськводоканал" Руслана Лінніка, відновлення водопостачання — це пріоритетне завдання для кожної громади в цей важкий час.

«Наша команда вживає всіх можливих заходів для оперативної ліквідації наслідків цього обстрілу. Ми працюємо в рамках надзвичайної ситуації, щоб забезпечити стабільне водопостачання для мешканців селища Удачне якнайшвидше», — зазначив Руслан Ліннік.

Дякуємо комунальним службам Покровська за швидке реагування та роботу в надзвичайних умовах.