• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровському міському центрі зайнятості у форматі круглого столу відбулася зустріч з фахівцями Управління соціального захисту населення

eye

62

31.01.2024 11:35

Новини громад

img

30 січня фахівці Покровського міського центру зайнятості на чолі з директоркою Тетяною Радченко прийняли участь у засіданні круглого столу з представниками Управління соціального захисту населення Покровської міської територіальної громади. Були запрошені фахівці УСЗН Покровської військової адміністрації та відділу соціального захисту населення Удачненської та Гродівської селищних рад.

Темою заходу став комплекс соціальних послуг Державної служби зайнятості для учасників бойових дій та ВПО.

Під час зустрічі були висвітлені питання, які стосуються професійного навчання ВПО, осіб та учасників бойових дій за рахунок отриманого ваучера, в тому числі організації навчання УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни в центрах профтех освіти Державної служби зайнятості.

Також була висвітлена інформація про ряд активних програм Служби зайнятості, метою яких є врегулювання ринку праці відповідно до нових викликів, створення нових та збереження існуючих робочих місць. Було зазначено, що головною відмінністю є те, що діючі програми розраховані не тільки на офіційно зареєстрованих безробітних з числа учасників бойових дій, а й на Захисників, які не перебувають в центрі зайнятості на обліку, як безробітні.

Особливу увагу було акцентовано на професійній адаптації учасників АТО/ООС, які повернулися до мирного життя, адже для них робота – це не тільки матеріальна підтримка, а й дієвий спосіб соціальної реабілітації. Одним із актуальних напрямків на часі є участь в Державній програмі ”Грант для ветерана”, яка є ветеранським компонентом Урядової грантової програми “Власна справа” та в рамках якої учасники бойових дій, члени їх сімей та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати грант на започаткування або розвиток власної справи.

Формат круглого столу передбачає живий діалог між його учасниками. Тому фахівці Покровського МЦЗ дали відповіді на питання, що виникли під час зустрічі. Таким чином, шляхом плідної співпраці надалі, об’єднавши спільні зусилля, ми зможемо підняти рівень соціальних послуг на більш ефективний рівень. Адже від рівня обізнаності кожного з нас та готовності надати фахову допомогу залежить, як наші Захисники, Захисниці та їх сім'ї повернуться до цивільного життя. Все буде Україна!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію