• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Враховуючи елементи доступності: в медзакладах громади покращують умови перебування пацієнтів

eye

155

30.01.2024 16:00

Громада 1

img

Покровська громада знаходиться поблизу лінії розмежування, попри це місцевих жителів продовжують забезпечувати якісними медичними послугами. Триває робота не лише над  підвищенням рівня надання допомоги та кваліфікації медичних працівників, а й щодо покращення умов для пацієнтів.

Так, в  одній з амбулаторій Центру первинної медико-санітарної допомоги у Покровську облаштовано сучасні туалетні приміщення. 

За словами директорки Центру первинної медико-санітарної допомоги Інесси Остряніної, на обслуговуванні даної амбулаторії знаходиться близько 20 тисяч мешканців Покровської громади, серед яких й пацієнти з особливими потребами, обслуговування яких потребує більше уваги. Виконуючи ремонт це було враховано.

"Спеціально для пацієнтів, які пересуваються на інвалідному візку, вхід в амбулаторію облаштували пандусом зі зручними ручками та кнопкою для виклику медперсоналу. Роботи було виконано за кошти з місцевого бюджету, за що велика вдячність Покровській МВА. Ми дуже раді, що вдається забезпечувати комфортні умови для пацієнтів. Сподіваємось на подальшу підтримку та розвиток медичної галузі у Покровській громаді", - зауважила Інесса Остряніна.

При виконанні ремонтних робіт особливу увагу було приділено елементам доступності. Як розповіла завідувачка господарським відділом Тетяна Бекасова, одна з гігієнічних кімнат передбачена для людей з інвалідністю.

У санвузлах встановили спеціальні санітарні пристосування, зокрема, сучасний унітаз з сидінням, поручні, які спрощують відвідування санвузлу, рукомийник, серветки та сушарня. Для зручності обладнання розташовано на рівні візку.

Друге туалетне приміщення - для всіх відвідувачів та персоналу амбулаторії.

Особливо зручним воно стало для маленьких пацієнтів та їх батьків, адже тепер там встановили сповивальний столик, розклавши який можна зручно замінити пелюшки немовляті.

А от, більш самостійні малюки можуть скористатись горщиком.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

Чисте довкілля: на толоку вийшли мешканці Шевченківського старостинського округу

Вчора, 11 квітня, у Шевченківському старостинському окрузі Покровської громади відбулася толока, до якої доєдналися активні місцеві мешканці та представники старостату.

eye

29

Громада 1

12 квітня 2024 10:00

Добробут мешканців старостинських округів: відбулася робоча нарада старост Покровської ТГ

Сьогодні, 11 квітня, під головуванням начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач відбулась робоча нарада зі старостами Покровської громади.

eye

36

Громада 1

11 квітня 2024 17:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію