• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Успіхи спортсменів та молоді Покровської громади вражають та надихають: фахівці управління сім`ї, молоді та спорту підбили підсумки року

eye

201

30.01.2024 13:30

Новини громад

img

Про досягнення у спортивній сфері та молодіжному середовищі Покровської громади йшлося на нараді, що відбулася 30 січня під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової.

Представники управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради відзвітували про роботу у 2023 році та окреслили перспективи розвитку. Начальник управління Віталій Щербинка підкреслив: попри повномасштабне вторгнення, їм вдалося зберегти колектив, продовжувати займатися своєю основною діяльність та долучитися до виконання соціально важливих завдань.

«З перших днів великої війни тренери-викладачі, спортсмени, працівники управління сім’ї, молоді та спорту долучилися до волонтерської діяльності: забезпечення обороноздатності громади, розвантаження гуманітарних вантажів, будматеріалів для відновлення пошкоджених будівель, розбору завалів після обстрілів. За це їм щира подяка», - сказав Віталій Щербинка.

Разом з тим, не зважаючи на труднощі, пов’язані з безпековою ситуацією, було відновлено очний навчально-тренувальний процес за багатьма видами спорту, збережено програми мотивації обдарованих дітей та молоді, а також стимулювання провідних спортсменів та тренерів – переможців офіційних змагань найвищого рівня, продовжується робота з молоддю та багатодітними сім’ями.

Заступниця начальника управління Яна Штурхецька підкреслила, що протягом 2023 року сектор у справах сім’ї та молоді діяв за трьома основними напрямками: сімейна, гендерна та молодіжна політика.

Змістовну доповідь Яни Штурхецької продовжив Олександр Нестеренко – голова Покровської молодіжної ради. Він зупинився на основних аспектах, якими займаються молодіжні лідери громади – це передовсім волонтерство, допомога ЗСУ та піднесення патріотизму.

Про роботу сектору по фізичній культурі та спорту розповіла завідувач сектору Ірина Файнвейць: «Організовано тренувальний процес у ДЮСШ м. Покровськ, міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ФОК м. Родинське, СК «Металург». А з березня 2023 року на баланс управління прийнято ФСК «Олімпійський» та стадіон «Юність».  

Головні спортивні досягнення Покровської громади за 2023 рік стали здобуті 412 золотих, 316 срібних та 241 бронзові медалі.

Тридцяти чотирьом спортсменам громади присвоєно спортивні розряди та звання «Майстер спорту України», «Кандидат в майстри спорту України» з боксу, важкої атлетики, бойового самбо, карате WKC, комбат Дзю-дзюцу, регбіліг, змішаних єдиноборств ММА, мотоциклетного спорту.

Доповідаючи про дитячо-юнацький спорт у Покровській громаді, директор ДЮСШ Ігор Юркін зазначив, що протягом 2023 року відновлено роботу в офлайн режимі відділень волейболу, дзюдо, кікбоксингу, регбі, тенісу настільного, футболу та черліденгу.

Протягом року спортсмени ДЮСШ брали участь у змаганнях міського, обласного, всеукраїнського та міжнародних рівнів, здобувши 202 золоту, 129 срібних та 66 бронзових медалей.

«У планах на 2024 рік – відновлення роботи відділень баскетболу та боротьби вільної, збільшення кількості учнів, в тому числі шляхом охоплення ВПО, залучення більшої кількості тренерів та спортсменів до волонтерської діяльності задля нашої спільної перемоги», - сказав Ігор Юркін.

Директор ПМЦФЗН «Спорт для всіх» Олег Юркін зазначив, що Покровськ став першим містом, де відновив роботу координатор соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

У кінці засідання про розвиток пріоритетних видів спорту Покровської громади та успіхи своїх обдарованих вихованців розповіли провідні тренери Наталія Коновалюк, Артем Пятихатка, Валерій Доценко, Ігор Юркін, Олег Юркін.

Підбиваючи підсумки зустрічі, заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова зазначила, що успіхи та досягнення спортсменів та молоді Покровської громади вражають та надихають.

«Ми пишаємося перемогами наших юних спортсменів, однак розуміємо, що вони були б не можливими без їх наполегливої праці та майстерного наставництва тренерів. Тому хочеться їм усім подякувати за клопітку роботу в непростих умовах. І, звісно, слід відзначити активність молодіжної спільноти громади, особливо їх діяльність, спрямовану на підтримку ЗСУ та активну громадянську позицію", - зауважила Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію