Від польських благодійників до Покровська був доставлений потужний генератор

29.01.2024 17:00

За підтримки голови Донецької ОВА Вадима Філашкіна Покровська громада отримала ще один вагомий ресурс для підтримки роботи комунальних підприємств міста під час тривалих відключень електроенергії — новий генератор потужністю 900 кВт.

Такий щедрий подарунок надійшов від польської гуманітарної організації «Rzadowa Agencja Rezerw Strategicznych".

«Цей генератор стане невіддільною частиною нашої енергетичної інфраструктури. Він дозволить забезпечити ефективне функціонування однієї з котелень у нашій громаді навіть під час відключення світла та підтримувати стабільне теплопостачання для наших мешканців у холодну пору року», - зазначив керівник гуманітарного штабу Дмитро Єрмолович.

Покровська МВА вдячна за цю ініціативу та підтримку з боку Донецької обласної адміністрації, яка допомагає нам відновлювати громаду та будувати майбутнє разом!