• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Молодь Покровська вшанувала пам'ять Героїв Крут

eye

548

29.01.2024 13:06

Новини громад

img

29 січня 1918 року біля селища Крути відбувся бій між московськими більшовиками та загоном київських юнкерів, бійців вільного козацтва, студентів та гімназистів. Понад сто років тому залізнична станція Крути стала місцем героїзму та звитяги молодих українців.

Символічно, що молодіжні лідери Покровської громади місцем відзначеннями пам’ятної дати обрала саме монумент на честь Героїв небесної сотні. Адже молодь завжди була рушійною силою усіх прогресивних та принципових змін. 

Представники Покровської молодіжної ради, управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради, громадських організацій «Ініціативний Покровськ» та «Про молодь» поклали квіти до пам’ятного знаку, вшанувавши не лише героїзм молодих українців, що мужньо стояли під Крутами, а й усіх, хто нині відстоює свободу нашої держави. 

«Крути – символ боротьби за незалежність України. Це приклад для захисників України в сучасній російсько-українській війні. Попри те, що за 100 років ворог не змінився, Україна має шанс завершити цю боротьбу. Бо наше суспільство зробило свій вибір на користь вільного розвитку держави», - сказав начальник управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка. 

Голова Покровської молодіжної ради Олександр Нестеренко зазначив, що у Крутах вирішувалася доля молодої української держави. Кілька сотень відважних юнаків виступили проти російської військової агресії, бо розуміли – вони потрібні Україні.

Так і нині чимало молодих хлопців та дівчат з Покровської громади стали на захист країни. Серед них і один з головних ініціаторів спорудження пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні – Дмитро Лисенко, який нині служить у лавах ЗСУ. 

Понад сто років тому захисники української незалежності не змогли вистояти в боротьбі з переважними силами агресора. Сьогодні ми маємо завершити їхню справу. Віримо, що так і буде. Слава Україні!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визнання тих, хто тримає громаду: рятувальники та енергетики нагороджені медалями «За оборону Покровська»

До Дня Конституції України начальник Покровської МВА Сергій Добряк спільно із заступником міського голови Миколою Шабельником на Донеччині вручили пам’ятні медалі «За оборону міста Покровськ» рятувальникам 9 ДПРЗ та енергетикам ДТЕК.

eye

64

Новини громад

28 червня 2025 12:23

В результаті обстрілу Покровська 22-річний хлопець отримав осколкові поранення

27 червня близько 06:40 відбувся ворожий обстріл FPV-дроном с. Гришине, внаслідок чого пошкоджено приватний будинок. Інформація щодо постраждалих не надходила.

eye

32

Новини громад

28 червня 2025 09:20

Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Днем Конституції України

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України — Основного Закону нашої держави, який гарантує кожному з нас право на свободу, гідність, безпеку та справедливість.

eye

37

Новини громад

28 червня 2025 08:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію