• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Робити вже зараз — про стреси та відновлення після них

eye

30

27.01.2024 10:42

Новини громад

img

25 січня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся онлайн захід для безробітних осіб в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», який покликаний надати базові навички самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Вже майже завершився перший місяць нового 2024 року, а це значить, що продовжується активна і насичена робота, спрямована на покращення психічного самопочуття. Фахівці Покровського МЦЗ працюють над підсиленням тих напрямків роботи з клієнтами, які мають найбільшу цінність для людей.

Головною метою програми є сприяння формуванню у громадян України культури піклування про власне ментальне здоров’я, навичок виходу зі стану фонової тривожності і знаходження власних каналів ресурсності.

Під час заходу слухачі були ознайомлені з техніками самодопомоги та підтримки тих, хто знаходиться поруч. Були запропоновані дієві механізми, які допомагають психологічній стійкості у часи повномасштабної війни.

Ментальне здоров’я так само важливе, як і фізичне. Це один із факторів, який впливає на продуктивність людини, її здатність відновлюватись, а відповідно - на відновлення країни в цілому. Тож дуже добре, що є подібний ресурс, матеріали та активності якого допоможуть подолати стресові ситуації та негативні емоції, дасть дієві поради, як знаходити сили для психологічного відновлення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

68

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

40

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію