"Після свят сухі ялинки були перероблені на тріску та використовуватимуться для опалення адмінбудівель", – Олексій Стебель

26.01.2024 14:51

Робітники дільниці «Зелене господарство» з КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» зібрали 50 ялинок поблизу контейнерних майданчиків у місті Покровськ. Це надзвичайно важлива ініціатива, спрямована на збереження довкілля та раціональне використання ресурсів.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, після завершення новорічних свят ялинки були перероблені в тріску, яку надалі використовуватимуть для опалення адміністративних будівель громади.

«Такий екологічно орієнтований підхід є прикладом відповідальності перед навколишнім середовищем та практичним використанням ресурсів у комунальних потребах», – зазначив заступник.

КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» продовжує виявляти високий стандарт професійної діяльності та активної громадянської позиції, сприяючи сталому розвитку нашого міста.