• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Юні покровчани продовжують здобувати мистецьку освіту під час війни

eye

241

26.01.2024 14:07

Громада 1

img

Попри збройну агресію рф, навчальні заклади Покровської громади шукають шляхи подолання труднощів, адаптуючись під обставини, та продовжують виконувати свою роботу. Вчителі та вихователі постійно знаходяться на зв’язку зі своїми учнями та їхніми батьками, що дозволяє не зупиняти навчальний процес.

Навчання для учнів Покровської музичної школи ім. М.Д. Леонтовича відбувається у змішаному форматі. За словами директора музичної школи Євгена Григоровича, такий формат навчання є зручним, оскільки, навчаючись дистанційно, опанувати гру на музичному інструменті вкрай важко, особливо "першачкам".

"Зараз у музичній школі навчається 400 учнів, з яких 300 - у місті. Тому спільно з педагогами та батьками було ми вирішили впровадити такі індивідуальні заняття. Адже більшість згодні з тим, що яким би зручним та доступним не було навчання в режимі онлайн, воно не замінить живого спілкування, яке є важливим для артистів", - зауважив Євген Григорович. 

Переважна більшість занять відбувається в онлайн-режимі, що дає змогу дітям, які були вимушені зі своїми родинами евакуюватись до більш безпечних регіонів, продовжувати займатись музикою зі своїм викладачем. Ті ж діти, які залишились у громаді мають змогу закріплювати свої знання в індивідуальному порядку — за згодою батьків вони відвідують вчителя вдома або ж запрошують до себе.

В середньому індивідуальні заняття тривалістю 1-2 години відбуваються двічі на тиждень. Під час них вихователь також бере активну участь у музичних заняттях: співає разом з дітьми, ознайомлює із музичним матеріалом, закріплює з ними гру на інструменті тощо. 

«Зважаючи на безпекову ситуацію проводити заняття в приміщенні музичної школи, на жаль, не можливо. Втім, Покровська МВА підтримує обдаровану молодь та забезпечує їх потреби у всебічному розвитку та отриманні якісного навчання, в тому числі і позашкільному. Дякуємо нашим вчителям за відданість своїй роботі. Результати сумісної наполегливої праці — відзнаки на всеукраїнському та міжнародному рівні – вражають. Так тримати!», — зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію