• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську обговорили поточний стан справ у сфері охорони здоров’я

eye

228

25.01.2024 17:05

Громада 1

img

Відбулось робоче засідання з директорами закладів охорони здоров’я у Покровській громаді під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової.

Керівники КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування», КНП «Покровська міська лікарня», КНП «Родинська міська лікарня», КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» та відділу охорони здоров'я звітували про результати роботи медичних установ у 2023 році та ділилися перспективами на 2024 рік.

Серед основних напрямків виконаної роботи було відзначено забезпечення населення у всіх видах медичної допомоги на первинному та вторинному рівні в рамках комплексної програми «Доброзичлива медицина». Це стосується вживання заходів з профілактики та лікування різного виду хвороб, вірусних та інфекційних захворювань, зокрема, й проведення безкоштовних медоглядів жителів старостинських округів, а також покращення матеріально-технічної бази медзакладів та стимулювання спеціалістів до роботи у закладах охорони здоров’я Покровської громади. 

«Попри труднощі, які виникали в роботі медичних закладів протягом року об?єм наданої медичної допомоги не зменшився, а навпаки збільшився, в порівнянні не тільки з 2023 роком, а навіть з періодом мирного часу. Своєю чергою Покровська МВА забезпечує медичні установи всім необхідним для безперебійної роботи, а також створює умови забезпечення персоналом», - зауважила Маргарита Ідрісова.

Після обговорення та аналізу роботи закладів охорони здоров’я були окреслено основні напрямки роботи у 2024 році. Заступниця начальника Покровської МВА доручила розробити програму з психологічної допомоги та психоемоційної підтримки, а також алгоритм дій надання допомоги родинам загиблих. Керівникам також було рекомендовано переглянути та доопрацювати оплату за платні медичні послуги на рівні інших громад Донеччини задля конкурентоспроможності.

При цьому, продовжують вживатися заходи з підвищення доступності та якості надання медичних послуг.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

91

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію