Подаруй свою книгу іншим — віднеси в бібліотеку

24.01.2024 18:00

Міжнародний день дарування книг, який відзначається 14 лютого, – це ініціатива, яка об'єднує любителів читання та вкотре підкреслює, що книга це найкращий подарунок. Започаткована у 2012 році Еммою Бродмур, ця ідея надихає людей по всьому світу дарувати книжки, щоб поділитися радістю читання.

У Покровській центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка також розпочинається захоплива бібліоакція «Подаруй книгу бібліотеці». Триватиме вона з 23 січня до 14 лютого 2024 року.

Мета акції — привернути увагу до книги і читання, надихнути людей по всьому світу  подарувати 14 лютого цікаву книгу бібліотеці, другу, членам родини або коханій людині. Адже книга набула особливої актуальності під час  повномасштабного вторгнення, для багатьох вона стала засобом психологічної реабілітації та способом пережити драматичні події. Час, проведений з книгою, особливо цінний в емоційно завантажених періодах.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цієї акції та подарувати іншим частинку своєї читацької душі.

Бібліотека працює за зимовим графіком - з 8:00 до 16:00, вихідні - субота, неділя.